Wiemy, które smartfony Huawei otrzymają aktualizację do Androida 6.0 | Tabletowo.pl

Wiemy, które smartfony Huawei otrzymają aktualizację do Androida 6.0

Dołącz do dyskusji 0

Rano informowałam, które smartfony marki Honor (i kiedy) mają otrzymać aktualizację do najnowszej wersji systemu operacyjnego od Google, czyli Androida 6.0 Marshmallow. Na odzew firmy-matki, Huawei, nie trzeba było długo czekać. Tym samym mamy już pełną listę urządzeń Huawei, które mogą liczyć na aktualizację.

I tak, z Androida 6.0 Marshmallow będą mogli się cieszyć użytkownicy następujących modeli Huawei: P8, Mate 7, Mate S, P8 Lite, P8 Max, G7, G7 Plus oraz G8. W przypadku marki Honor, poza wspomnianymi rano 7, 6 Plus, 6 i 4X, aktualizację mają otrzymać też: 7i, X2 oraz Play 4C.

Mowa co prawda o rodzimym, tj. chińskim rynku, ale wiele wskazuje na to, że w tym samym czasie Android 6.0 trafi do użytkowników na całym świecie, w tym w Polsce.

Niestety, póki co brak jakichkolwiek konkretów odnośnie daty wypuszczenia aktualizacji… W przypadku Honora mówi się o styczniu 2016 roku.

źródło: phonearena, gizmochina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona