wideorejestrator Full HD DVR Xblitz Z9 (fot. Xblitz)

Xblitz wprowadza na rynek kolejną nowość, tym razem wideorejestrator Full HD DVR Xblitz Z9

Wygląda na to, że Xblitz żadnego segmentu rynku się nie boi. Marka wprowadza bowiem do sprzedaży zarówno (m.in.) słuchawki bezprzewodowe, jak i smartwatche, a także akcesoria do samochodów. Najnowszą propozycją firmy jest kolejny sprzęt dla kierowców, wideorejestrator Full HD DVR Xblitz Z9.

Nie trzeba specjalnie orientować się w temacie kamer samochodowych, aby wiedzieć, że w sklepach jest ich od zatrzęsienia. Różni producenci regularnie wprowadzają jednak do sprzedaży kolejne, więc zainteresowani mają w czym przebierać. Od teraz mogą wybrać także wideorejestrator Full HD DVR Xblitz Z9.

Reklama

Model ten wyposażono w sensor GC2023, który nagrywa wideo w rozdzielczości Full HD, tzn. 1920×1080 pikseli, przy 25 klatkach na sekundę. Dodatkowym udogodnieniem jest funkcja WDR (Wide Dynamic Range), zapewniającą lepszą jakość obrazu. Materiały zapisywane są w formacie .MOV na karcie pamięci microSD (obsługiwane są nośniki do 64 GB i producent zaleca stosowanie tych klasy co najmniej 10) w pętli, tzn. najstarsze nadpisywane są przez najnowsze. Obiektyw w wideorejestratorze Full HD DVR Xblitz Z9 ma pole widzenia 140°.

Urządzenie wyposażono też w ekran o przekątnej 2 cali i procesor Jl5601 oraz mikrofon i głośnik. Na liście parametrów nie brakuje także czujnika G-Sensor, który wykrywa przeciążenia i chroni nagranie ze zdarzenia przed nadpisaniem. Oprócz tego wideorejestrator Full HD DVR Xblitz Z9 oferuje również tryb parkingowy – w przypadku wstrząsu automatycznie zacznie nagrywać, dzięki czemu użytkownik będzie mógł zobaczyć, kto (na przykład) obił mu samochód.

Cenę wideorejestrator Full HD DVR Xblitz Z9 ustalono na 199 złotych. Urządzenie można kupić m.in. w >oficjalnym sklepie marki Xblitz na Allegro<. W zestawie znajdują się również zasilacz, kabel USB, czytnik kart pamięci, uchwyt mocujący i instrukcja obsługi. Czytnik kart pamięci daje możliwość odczytania zapisanych sekwencji, ponieważ nie ma możliwości podłączenia kamery do komputera (nie pracuje bowiem ona w trybie pamięci masowej).

Polecamy również:

Xblitz Park View Ultra – urządzenie typu 3w1, które bez wątpienia przyda się w samochodzie

Źródło: Xblitz