słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Xblitz Pure Flex (fot. Xblitz)

Xblitz Pure Flex to słuchawki Bluetooth dla osób wyjątkowo aktywnych fizycznie

Słuchawek bezprzewodowych Bluetooth w sklepach jest od zatrzęsienia. Nie wszystkie jednak będą odpowiednie dla osób wyjątkowo aktywnych fizycznie. Xblitz stworzył propozycję dedykowaną takim właśnie użytkownikom, model Pure Flex.

Słuchawki będą trzymały się w uszach i na szyi nawet podczas bardzo intensywnego treningu dzięki temu, że producent zastosował elastyczny kabel i antypoślizgowe wkładki zauszne. Konstrukcja jednocześnie jest jednak na tyle elastyczna, że dopasowuje się do ruchów ciała, więc nie ma mowy o tym, aby słuchawki wypadły z uszu czy spadły z szyi.

Słuchawki Xblitz Pure Flex łączą się ze smartfonem za pośrednictwem modułu Bluetooth 4.1 – deklarowany przez producenta zasięg to do 10 metrów. Wspierane są profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HSP i HFP. Na jednym ładowaniu urządzenie ma pracować od 4 do 6 godzin, aczkolwiek (przynajmniej według zapewnień Xblitz) średnio są to cztery godziny.

słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Xblitz Pure Flex (fot. Xblitz)

Słuchawki Xblitz Pure Flex charakteryzują się również klasą wodoodporności IPX4, co oznacza, że są odporne na krople potu w czasie treningu oraz drobne zachlapania. Całość waży 21,8 grama. W zestawie sprzedażowym producent dodaje także przewód USB, wkładki douszne w trzech rozmiarach i oczywiście instrukcję obsługi.

Xblitz nie podał sugerowanej ceny słuchawek Xblitz Pure Flex. Nigdzie nie widzę też, aby były dostępne w sprzedaży. Jeśli jesteście nimi zainteresowani, musicie zaglądać do sklepów i czekać, aż się pojawią.

Xblitz Pure Flex – Karta Produktowa (PDF)

Źródło: informacja prasowa, Xblitz