Wakacyjny Live Sale Allegro promocja upoluj bestsellery
źródło: Allegro

Upoluj bestsellery w super cenie na Allegro… w dość nietypowy sposób

Allegro niedawno doczekało się poważnego konkurenta w postaci serwisu Amazon.pl, na którym często można znaleźć bardzo atrakcyjne promocje. Najpopularniejsza w Polsce platforma e-commerce nie ustaje jednak w wysiłkach, aby zachęcić klientów do zakupów za jej pośrednictwem. Najnowszą inicjatywą jest… Wakacyjny Live Sale.

Reklama

Wakacyjny Live Sale na Allegro

Forma akcji Wakacyjny Live Sale czerpie inspirację ze schematu, z którym prawdopodobnie już spotkała się część z Was. Kojarzycie live’y, na których ktoś pokazuje różne produkty, na przykład ubrania, a oglądający mogą je sobie „zaklepać”, pisząc odpowiedni komentarz? Na podobną formułę zdecydowała się najpopularniejsza platforma e-commerce w Polsce.

Live sale to stosunkowo nowa forma sprzedaży, która zyskuje coraz większą popularność na naszym rynku. W Allegro chcemy ciągle udoskonalać doświadczenia zakupowe naszych klientów, dlatego sięgamy po różnego rodzaju narzędzia. Jednym z nich jest właśnie Live Sale Allegro – podczas wydarzeń na żywo będziemy mieli okazję poznać największe trendy i wybór najpopularniejszych produktów wśród naszych użytkowników.Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Allegro

Pierwszy wakacyjny live sale odbył się w miniony poniedziałek, 28 czerwca 2021 roku. Poprowadziły go Martyna i Kamila z kanału kosmetycznego MarKa, a w jego trakcie oglądający mogli dowiedzieć się m.in. o kosmetycznych i zdrowotnych bestsellerach oraz zobaczyć stylizacje na różne okazje, a także poznać oferty tematyczne, z których warto skorzystać.

Wakacyjny Live Sale Allegro promocja upoluj bestsellery
źródło: Allegro

Wakacyjne live sale będą odbywały się cyklicznie, co poniedziałek, aż do 26 lipca 2021 roku. Allegro zaprosiło gości (influencerów), którzy pokażą i opowiedzą o produktach z różnych kategorii, m.in. motoryzacja, elektronika, sport czy dziecko.

Już w najbliższy poniedziałek, 5 lipca, o godzinie 18:00 odbędzie się live blog Miłośników 4 Kółek, a o 19:00 Technostrefy. Tydzień później o 18:30 swój poprowadzi Zabawkowicz, a 19 lipca m.in. W Szczytowej Formie. Wakacyjny Live Sale i wszystkie aktualne promocje zainteresowani zakupowicze mogą znaleźć na dedykowanej stronie internetowej.

Przy okazji platforma przypomina też, że klienci mogą skorzystać z darmowych przesyłek w ramach programu Allegro SMART! Jeżeli ktoś nie chce płacić, a chciałby się przekonać, czy ta usługa jest dla niego, może bezpłatnie skorzystać ze Smart! na start, czyli promocji, dzięki której otrzyma za darmo pakiet pięciu przesyłek (i ewentualnych zwrotów) bez dodatkowych opłat.