W skrócie o LG G5: wizyta w Geekbench i dedykowane etui | Tabletowo.pl

W skrócie o LG G5: wizyta w Geekbench i dedykowane etui

Dołącz do dyskusji 0

Wiemy już, że LG zaprezentuje G5 kilka godzin przed tym, jak Samsung pochwali się światu swoimi Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. To wszystko będzie działo się 21 lutego, więc szykujcie się na prawdziwy pokaz sił koreańskich gigantów. Zwłaszcza, że pierwszy z ww. nie zamierza już dłużej pozostawać w tyle za swoim rodzimym konkurentem.

Jak to w przypadku nadchodzących premier bywa, co chwilę pojawiają się nowe doniesienia na temat poszczególnych z nich. Niekwestionowanym liderem pod tym względem jest oczywiście Samsung, ale w ostatnim czasie atmosfera zgęstniała dość mocno również wokół flagowca LG.

W bazach Geekbench pojawił się właśnie smartfon o nazwie kodowej LGE LG-F700S. Skąd przypuszczenia, że jest to LG G5? Po pierwsze, nikt nie spodziewa się, że Koreańczycy zaprezentują innego high-enda (owszem, pojawiła się w przeszłości taka sugestia, ale wkrótce potem została zdementowana). Po drugie, LG G4 i LG V10 posiadają oznaczenia – odpowiednio – F500 i F600, więc logiczne wydaje się, że następny flagowiec opatrzony zostanie „kolejną setką”.

Na poniższym screenie z Geekbench możemy zobaczyć, że smartfon wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820, 4 GB RAM oraz system operacyjny Android 6.0.1 Marshmallow. W konsternację wprowadzają wyniki, jakie uzyskał w teście (2248 w Single-Core i 5061 w Multi-Core), jednak myślę, że można na to „przymknąć oko” i uznać za zwykłe nieporozumienie.

LG G5 Geekbench

Samo LG natomiast pochwaliło się nowym etui, dedykowanym do G5. Jak możecie zauważyć na poniżej zamieszczonych grafikach, ma ono okienko, w którym wyświetlane są różne informacje, takie, jak data, godzina, powiadomienia o nieodebranych połączeniach czy wiadomościach etc. – oczywiście wszystko to na ekranie Always On. To jednak nie wszystko. Dzięki temu, że etui jest „półprzezroczyste”, można, bez konieczności otwierania klapki, odebrać/odrzucić połączenie lub wyłączyć/wyciszyć alarm.

Akcesorium będzie wystawione na stoiskach LG podczas MWC 2016 w Barcelonie, aby każdy chętny miał szansę je przetestować.

Źródło: Android HeadlinesLG Newsroom

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona