Uber logo

Uber startuje w Płocku. Na start 100 złotych rabatu na przejazdy

Uber sukcesywnie wjeżdża do kolejnych miast w Polsce. Dziś firma zainaugurowała swoją działalność transportową w Płocku. Jak zawsze nie zabrakło promocji – na klientów czeka kod zniżkowy, dzięki któremu zaoszczędzą nawet 100 złotych na przejazdach.

Uber w Płocku. Jest promocja na start

Firma świadczy swoje usługi przewozowe nie tylko w wielkich miastach, ale też w mniejszych, jak Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Opole, Wałbrzych i Włocławek – wszystkie mają nieco ponad 100 tysięcy mieszkańców. Teraz do tego grona dołącza również Płock w województwie mazowieckim.

Tutaj warto wspomnieć, że mieszkańcy tego miasta od jakiegoś czasu mogą już zamawiać jedzenie za pośrednictwem Uber Eats, a od dziś będą mogli również przemieścić się z miejsca A do miejsca B, korzystając z usług tego giganta.

Uber Płock zasięg mapa 2022 Tabletowo.pl
fot. Tabletowo.pl

Jak zawsze, gdy firma inauguruje swoją działalność transportową w nowym mieście, na nowych klientów czeka specjalna promocja na przejazdy. Aby otrzymać zniżkę, należy w aplikacji użyć kod rabatowy WITAJPLOCK – dzięki niemu można zaoszczędzić nawet 100 złotych podczas pięciu pierwszych przejazdów (maksymalnie 20 złotych rabatu na jeden kurs). Oferta obowiązuje do 2 października 2022 roku.

Ponadto przygotowano również jeszcze jeden kod rabatowy – KOCHAMPLOCK3x50, dzięki któremu można otrzymać zniżkę w wysokości 50% na trzy przejazdy, ale nie więcej niż 10 złotych na jeden. Ta promocja obowiązuje nieco dłużej, bo do 16 października 2022 roku.

Gdzie należy wpisać kod rabatowy, uprawniający do zniżki?

Przede wszystkim trzeba pobrać aplikację na swój smartfon – ze Sklepu Google Play (Android) lub Apple App Store (iOS), a następnie ją uruchomić i otworzyć zakładkę Portfel. Na samym dole znajduje się pole „Dodaj kod promocyjny” – po dotknięciu tej opcji należy wpisać jeden z podanych wyżej kodów.

Jeśli jeszcze nie macie aplikacji na swoim smartfonie, a chcielibyście sprawdzić, ile może kosztować przejazd, możecie to zrobić na stronie internetowej Ubera – wystarczy, że podacie miejsce odbioru i docelowe. Z kolei w tym miejscu możecie zarezerwować przejazd z nawet 30-dniowym wyprzedzeniem.