To już pewne: prezentacja iPada mini już 23 października | Tabletowo.pl

To już pewne: prezentacja iPada mini już 23 października

Dołącz do dyskusji 0
prezentacja iPada mini już 23 października

Dziś jest zdecydowanie dobry dzień w historii rynku tabletów internetowych. Asus zaprezentował drugą generację hybrydy – Padfone 2 (i zdradził jej ceny), Microsoft ujawnił kwoty, które przyjdzie nam wyłożyć za tablet Surface RT w różnych konfiguracjach, a teraz właśnie dowiedzieliśmy się, że iPad mini zostanie oficjalnie zaprezentowany już 23 października!

Od dłuższego czasu wszelkie plotki pojawiające się na temat iPada mini zaczynały się układać w logiczną całość. Początkowo w sieci można było znaleźć szczątkowe parametry techniczne nadchodzącego urządzenia. Później dołączyły do nich również nieoficjalne zdjęcia, mające przedstawiać tablet Apple. Co więcej, za sprawą niemieckiego Media Markt poznaliśmy jego prawdopodobne ceny… A ostatnio nawet serwis AllThingsD zdradził datę premiery iPada mini. Co ważne – pokrywa się ona z datą widniejącą na zaproszeniu, które rozesłało dziś Apple do dziennikarzy.

Więc to już pewne: 23 października 2012 roku światło dzienne ujrzy iPad mini. Co prawda koncern z Cupertino nigdzie nie wspomniał o tym wprost, jednak treść zaproszenia zdradza wszystko: „We’ve got a little more to show you”.

Jaki będzie iPad mini? Wiele wskazuje na to, że tablet zostanie wyposażony w 7,85-calowy ekran, dwurdzeniowy procesor Apple A6 i system operacyjny iOS 6. Wszystko okaże się już za tydzień. Dajcie znać czego oczekujecie od tego urządzenia.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona