Cena iPada mini będzie się zaczynała od 249 euro? Ceny w Media Markt - Tabletowo.pl
Ważne

Cena iPada mini będzie się zaczynała od 249 euro? Ceny w Media Markt

Tabletowo.pl Cena iPada mini będzie się zaczynała od 249 euro? Ceny w Media Markt Apple Nowości Plotki / Przecieki

Początkowo do wszelkich plotek dotyczących iPada mini podchodziliśmy z wielkim dystansem i niedowierzaniem. Im więcej spekulacji na ten temat pojawiało się w sieci, tym bardziej zmienialiśmy zdanie i zaczęliśmy oczekiwać jego premiery. Według najnowszych informacji, prezentacja małego tabletu spod znaku nadgryzionego jabłka ma mieć miejsce 23 października. Wtedy to poznamy jego oficjalne parametry techniczne i to, co interesuje nas chyba najbardziej – ceny poszczególnych wariantów. Do sieci przeciekł cennik iPada mini z Media Markt. Wynika z niego, że cena iPada mini będzie się zaczynała od 249 euro. Powyższe zdjęcie ma pochodzić z niemieckiego oddziału Media Markt i zawierać ostateczne ceny iPada mini.

Jak widzicie, urządzenie w wewnętrznych dokumentach sklepu, widnieje w aż 16 różnych wariantach. Mają być cztery różne wersje pojemnościowych modeli: 8GB, 16GB, 32GB i 64GB, a każda z nich ma być dostępna w bieli lub czerni z WiFi lub WiFi+3G.

Ceny iPada mini:
– 8GB WiFi: 249 euro, 3G: 349 euro,
– 16GB WiFi: 349 euro, 3G: 449 euro,
– 32GB WiFi: 449 euro, 3G: 549 euro,
– 64GB WiFi: 549 euro, 3G: 649 euro.

Pamiętajmy jednak, że powyższe ceny są nieoficjalne i kwoty podane podczas premiery iPada mini mogą się od nich różnić. Ale jeśli faktycznie powyższe ceny okazały się ostateczne – zainteresowalibyście się mniejszym tabletem Apple?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona