Te smartfony Huawei otrzymają aktualizację do Androida 7.0 Nougat | Tabletowo.pl

Te smartfony Huawei otrzymają aktualizację do Androida 7.0 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Wiemy już, które smartfony Huawei na pewno nie otrzymają aktualizacji do Androida 7.0 Nougat. Czas więc, abyśmy poznali listę urządzeń, o których producent nie zapomni. Nie jest ona jednak zbyt długa.

Aktualizację do Androida 7.0 Nougat otrzymać mają:

Łącznie sześć smartfonów. Huawei P8 i P8 Lite zostały oficjalnie „porzucone”, więc zostaną już na Androidzie 6.0 Marshmallow. Tak samo zresztą, jak Honor 7 i 7 Lite. Nie wiadomo jednak jeszcze, które modele marki Honor mogą spodziewać się aktualizacji do Androida 7.0 Nougat (na pewno Honor 8, ale co z resztą? To się okaże).

Trzeba też pamiętać, że Huawei ma w ofercie również tablety i część z nich także zapewne otrzyma nową wersję oprogramowania (m.in. MediaPad M3). Cały proces na pewno jednak trochę potrwa, ponieważ w innych regionach świata debiutowały w przeszłości urządzenia, których nie ma w Polsce, a które powinny dostać aktualizację do Androida 7.0 Nougat (m.in. Honor V8 czy Huawei Mate 9 Lite).

Razem z nową wersją systemu pojawi się również EMUI 5.0, czyli najnowsza odsłona nakładki Huawei.

*Na grafice wyróżniającej Huawei Mate 9, który „od nowości” ma Androida 7.0 Nougat (pod linkiem znajdziecie recenzję tego modelu)

Źródło: HDBlog przez Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona