realme Pad (fot. realme)

Więcej RAM-u! Tablet realme Pad zyskuje nowy wariant pamięciowy

Pierwszy tablet realme dostępny w Polsce zyskał kolejną wersję z powiększoną ilością pamięci RAM. Teraz na pewno urządzenie nie dostanie zadyszki, nawet przy bardziej wymagających aplikacjach.

Reklama

realme Pad z 6 GB RAM

W ubiegłym roku realme zdecydowało się na wprowadzenie do sprzedaży swojego pierwszego tabletu. realme Pad nie jest urządzeniem drogim, a jednocześnie oferuje wystarczająco dużo, by można było się nim zainteresować. Teraz w sklepach znajdziecie także jego usprawnioną wersję.

Nowa wersja różni się od starszej właściwie tylko jednym elementem – zwiększoną pamięcią RAM. Do tej pory w obiegu była wersja realme Pada z 4 GB RAM. Od 27 stycznia do sprzedaży trafiła także opcja z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Oczywiście mówimy o opcji z modemem LTE.

Właśnie taki wariant testowaliśmy pod koniec listopada 2021 roku, dlatego cieszy, że pojawił się on w regularnej sprzedaży, co zresztą było wcześniej zapowiadane.

Ku przypomnieniu, relame Pad jest tabletem z aluminiową obudową o grubości 6,9 mm, a zatem jest jednym z najcieńszych na rynku. Oprócz tego urządzenie może pochwalić się ekranem IPS o przekątnej 10,4 cala i rozdzielczości 2000 x 1200 pikseli oraz procesorem MediaTek Helio G80. Całość zasila bateria 7100 mAh, wspierająca szybkie ładowanie 18 W.

Jeśli mamy takie życzenie, możemy skorzystać z dodatkowej pamięci wewnętrznej, za pomocą slotu na karty microSD (do 1 TB). Całkiem nieźle sprawuje się system czterech głośników, w sam raz nadający się do emisji dźwięku podczas pochłaniania kolejnych odcinków ulubionych seriali.

realme Pad
realme Pad (fot. Andrzej Libiszewski, Tabletowo.pl)

Na ile wyceniono realme Pad w wersji 6 GB/128 GB? Proponowana cena to 1399 złotych. Tablet z większą ilością pamięci tymczasowej znajdziecie niebawem w autoryzowanych sklepach realme, sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, x-kom oraz Komputronik.