Tablet Motoroli z czterordzeniowym Kal-El zadebiutuje we wrześniu? | Tabletowo.pl

Tablet Motoroli z czterordzeniowym Kal-El zadebiutuje we wrześniu?

Dołącz do dyskusji 0

Firma nVidia specjalnie na potrzeby targów Computex 2011 przygotowała ciekawy filmik pokazujący działanie czterordzeniowego układu Kal-El (Tegry 3) – znajdziecie go w tym wpisie. Zaraz później pojawiły się kolejne spekulacje na temat producentów, którzy podejmą się wyprodukowania tabletów z najnowszymi jednostkami, będącymi demonami prędkości. Wśród nich wymienia się przede wszystkim Motorolę.

Tegra 3, Kal-El – jak kto woli, ma trafić do producentów na początku trzeciego kwartału bieżącego roku. Może to wskazywać na fakt, iż nieco później, być może pod koniec 2011, na rynku zadebiutują pierwsze tablety pracujące dzięki czterordzeniowemu układowi nVidii.

Źródła serwisu Fudzilla dotarły do informacji, że pierwszą firmą, która wyprodukuje tablet z Kal-El, będzie Motorola. Co więcej, według nich urządzenie ma trafić do sprzedaży już w okolicy września, co zgadza się z poprzednimi spekulacjami. Osobiście nie patrzyłabym aż tak optymistycznie na moment debiutu modelu, ale końcówka roku jest jak najbardziej realna.

Będzie to kolejny raz, kiedy amerykański koncern będzie tym „pierwszym” – podobnie było w przypadku modelu z Androidem Honeycomb (Xoom), którego cena woła o pomstę do nieba. Miejmy nadzieję, że tym razem Motorola lepiej wyceni swój produkt i będzie kusiła potencjalnych klientów nie tylko parametrami technicznymi, ale także odpowiednią ceną.

Warto przypomnieć, że już kilku innych producentów zapowiedziało chęć wyprodukowania tabletów z czterordzeniowymi procesorami. Wśród nich: Asus, Acer czy Amazon.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona