Samsung Galaxy Watch 4 Classic wear os 3
Samsung Galaxy Watch 4 Classic (fot. Tabletowo)

Nosisz zegarek Samsung Galaxy Watch? Możesz za darmo uruchomić dwa miesiące Strava Premium

Jeśli poszukiwaliśmy aplikacji, która rejestrowałaby nasze dokonania jako biegaczy lub kolarzy, to z pewnością przyglądaliśmy się programowi Strava. Teraz dwumiesięczny okres próbny Premium można zgarnąć, jeśli tylko nosimy zegarek Samsunga.

Strava za darmo na dwa miesiące

Samsung i Strava łączą siły, by trenującym biegi lub pokonującym kilometry na rowerze ułatwić śledzenie i zapisywanie wyników swoich treningów. Jeśli tylko mamy odpowiedni smartwatch Galaxy, będziemy mogli skorzystać z 60 dni pakietu Strava Premium, bez ponoszenia żadnych opłat.

Jakie smartwatche kwalifikują się do promocji? Są to:

Jak skorzystać z promocji?

Aby otrzymać dwa miesiące Strava Premium, należy przejść na specjalną stronę przeznaczoną akcji, o tutaj. Tam klikamy na Start Your Free Trial. Zanim zaczniemy korzystać z wszystkich funkcji aplikacji, będziemy musieli utworzyć nowy identyfikator Strava lub zalogować się za pomocą danych uprzednio założonego konta. Oprócz tego, będzie trzeba dodać opcję płatności za Strava Premium, obowiązującą po zakończeniu okresu próbnego.

Oczywiście Strava ma także bezpłatną opcję, nie wymagającą płacenia za opcje Premium. Za jej pomocą można śledzić swoją aktywność i publikować wyniki treningów na kontach w sieciach społecznościowych. Jednak tylko w Premium użytkownik ma dostęp do zaawansowanych analiz ćwiczeń i tras, włącznie z dziennikami treningowymi i możliwością ustalania niestandardowych celów.

Samsung Galaxy Watch 4

Są też pewne ograniczenia. Jeśli rejestrowaliśmy się już wcześniej na dwa lub więcej okresy próbne w Strava, to nie będziemy mogli skorzystać z promocji. Podobnie, jeśli byliśmy subskrybentami Strava Premium w okresie ostatnich 6 miesięcy.

Normalnie, Strava Premium kosztuje 7,99 dolarów za miesiąc lub 5 dolarów miesięcznie, jeśli zdecydujemy się na opłacenie subskrypcji rocznej.