źródło: Epic Games Store

Ta darmowa gra od Epic Games jest wyjątkowo dziwna. Instaluję w ciemno! Tak samo, jak dwie pozostałe

Już nieraz Epic Games Store zaskakiwał nas swoim niestandardowym wyborem darmowych gier. Niekiedy przypisać do konta mogliśmy ogromne hity, takie jak chociażby GTA V czy Hitman, zaś innym razem mogliśmy liczyć na znacznie mniejsze pod względem skali produkcje. Ma to swoje plusy, bo dzięki temu możemy poznać naprawdę wyjątkowe perełki, do których bez wątpienia zalicza się Stick It To The Man!

Reklama

Stick It To The Man! za darmo w Epic Games Store

Trudno jednoznacznie przypisać Stick it to The Man! do jednego gatunku. Najprościej opisać to chyba jako mieszankę gry przygodowej (typu point and click) z platformową grą zręcznościową. Jednak to nie sam rodzaj rozgrywki jest największym wyróżnikiem tego tytułu, a jego przekomiczna fabuła oraz bardzo charakterystyczna oprawa audiowizualna, trudna do pomylenia z jakąkolwiek inną produkcją.

Co ważne, Stick It To The Man! zdobyło ogromne uznanie graczy i krytyków, zgarniając bardzo wysokie oceny – u obydwu grup. Ciekawostką jest to, że Stick It To The Man! pojawiło się na naprawdę wielu platformach, poczynając od PC, PlayStation 3 i Xbox One, kończąc na Nintendo Switch i PlayStation Vita. Grę wydano nawet na konsolę Nintendo Wii U!

Minimalne wymagania Stick It To The Man! prezentują się następująco:

System operacyjny:Windows XP
Procesor:Dwurdzeniowy z 1,6 GHz
Pamięć RAM:2 GB
Karta graficzna:AMD Radeon 6310 lub ATI Radeon HD 4650
Wolne miejsce na dysku:2 GB

Braki? Chyba dwie największe to niekompatybilność z systemem MacOS i brak polskich napisów.

Stick It To The Man! możecie przypisać sobie za darmo do konta ze strony Epic Games Store lub bezpośrednio w aplikacji sklepu.

Aktualizacja:

Okazuje się, że w Epic Games Store udostępniono bezpłatnie również Football Manager 2020 i Watch Dogs 2.

Gre dostępne są za darmo do 24 września 2020 roku. Tego dnia, o godzinie 17:00, w Epic Games Store zostanie udostępniony kolejny darmowy tytuł.

Polecamy również: