Sprawdź czy wygrałeś jeden z pięciu smartfonów Honor 6 Plus!

Rozwiązanie honorowego konkursu

Pięć lat to szmat czasu. Ale właśnie tyle (a teraz to już + miesiąc) minęło od założenia przeze mnie portalu, na którym aktualnie przebywacie. Z tej racji w ostatnim czasie odbyło się kilka konkursów (Honor i Samsung), jeden wciąż trwa (myPhone), a co najmniej dwa kolejne wciąż przed Wami! Tak, oszalałam, ale mam nadzieję, że ku Waszej uciesze! ;)

Pierwszy konkurs z hasłem przewodnim #honorowapiątkaztabletowo zakończył się już kilka dni temu. Przez ten czas z członkami redakcji debatowaliśmy nad pracami konkursowymi. Nie ukrywam, że część z Was bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie swoją pomysłowością i kreatywnością. Zdecydować, które prace powinny wygrać, nie było łatwo. Jak to dobrze, że miałam pięć telefonów do rozdania!

Po dość długich obradach, jury składające się z członków redakcji Tabletowo (Albert, Kacper, Łukasz, Tomasz, Jakub i ja) ogłasza, co następuje. Oto najlepsze, naszym zdaniem, prace konkursowe. Tym samym – zwycięskie prace!

Instagram:

https://instagram.com/p/4AEYP5Rqwa/

Twitter:

https://twitter.com/szuwarny/status/613003106155122688/photo/1

Facebook:
>Nie wiem dlaczego filmik z Fb nie chce się osadzić we wpisie. Możecie go jednak zobaczyć tutaj.

YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=2OLp4XVi1pU

Mejl:

https://vine.co/v/eJgU2EU6u1z

Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Całą piątkę proszę o kontakt mejlowy – katarzyna.pura(małpka)tabletowo.pl. Na podanie danych teleadresowych, zgodnie z regulaminem, macie siedem dni od ogłoszenia wyników.

Jak Wam się podobają wybrane przez nas prace?