Smartfony Samsunga z linii Galaxy A (2016) także dostaną Androida 7.0 Nougat | Tabletowo.pl

Smartfony Samsunga z linii Galaxy A (2016) także dostaną Androida 7.0 Nougat

Dołącz do dyskusji 0

Samsung ma chyba ambitne plany, jeżeli chodzi o aktualizacje do najnowszej wersji Zielonego Robota. I wbrew pozorom nie chodzi tutaj tylko o flagowe urządzenia, choć z wiadomych względów, to właśnie one dostaną nową wersję systemu w pierwszej kolejności. Tym razem jednak, mowa o smartfonach z linii Galaxy A (2016), bo one także dostaną Androida Nougat, choć może to nastąpić nieco później.

Nie jest już chyba żadną tajemnicą, że Samsung pracuje nad Nougatem dla tegorocznych flagowców – Galaxy S7 oraz S7 Edge. W sieci pojawiły się już także plotki o pracach Koreańczyków nad nowym oprogramowaniem dla modeli z rodziny Galaxy S6, a także dla Note’a 5 oraz tabletu Galaxy Tab S2. To jednak nie powinno nas zaskoczyć, bo wszystkie te modele (włącznie z tabletem), to sztandarowe urządzenia koreańskiej firmy.

Wygląda na to, że Samsung nie zapomniał także o średniakach, bowiem okazuje się, że wszystkie modele z linii Galaxy A (2016) też zakosztują nowego systemu. Najnowsze oprogramowanie trafi na pokład: Galaxy A3 (2016), Galaxy A5 (2016), Galaxy A7 (2016), Galaxy A8 (2016), Galaxy A9 oraz A9 Pro.

Na nową wersję systemu, właściciele wyżej wymienionych urządzeń, będą musieli trochę poczekać. Najprawdopodobniej proces udostępniania Nougata rozpocznie się dopiero w drugim kwartale 2017 roku. No i trzeba także pamiętać o linii A na rok 2017. Według przecieków modele na nadchodzący rok, czyli: A3, A5 oraz A7, będą na starcie pracowały pod kontrolą Androida 6.0 Marshmallow i najpewniej także zostaną zaktualizowane do najnowszej wersji systemu Android. Pytanie tylko – czy nastąpi to przed serią z 2016 roku, czy też może w tym samym czasie. To pytanie pozostaje jednak, na tę chwilę, bez odpowiedzi.

Na zdjęciu wyróżniającym model Galaxy A5 (2016)

Źródło: Sammobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona