Samsung Galaxy M21 fot. Tomasz Szwast / Tabletowo.pl
Samsung Galaxy M21 (fot. Tomasz Szwast / Tabletowo.pl)

Samsung chyba zapatrzył się na Xiaomi – szykuje model Galaxy M21 2021

Producenci smartfonów często „odświeżają” udane smartfony. Samsung ma wiele takich w swojej ofercie, ale padło akurat na model Galaxy M21, który zadebiutował na rynku ponad rok temu.

Czas zdecydowanie działa na niekorzyść urządzeń, tym bardziej, że producenci bardzo szybko wprowadzają na rynek kolejne generacje lub ulepszoną wersję danego modelu. Galaxy M21, który zadebiutował w marcu ubiegłego roku, doczekał się „podrasowanego” wariantu w postaci Galaxy M21s już w listopadzie 2020 roku. Teraz okazuje się, że Samsung zamierza o przypomnieć klientom o tym smartfonie.

Samsung szykuje „nowy” smartfon Galaxy M21 2021

Samsung Galaxy M21 2021 został dostrzeżony na liście urządzeń wspieranych przez Google Play. Co ciekawe, smartfon o oznaczeniu SM-M215G zauważono już wcześniej m.in. na oficjalnej stronie indyjskiego oddziału Samsunga. Wszystko zatem wskazuje na to, że można się spodziewać jego rychłej premiery.

smartfon Samsung Galaxy M21 2021 Edition smartphone
Informacje o Galaxy M21 2021 (źródło: MySmartPrice)

Niestety, mimo że Samsung Galaxy M21 2021 został dostrzeżony w tylu miejscach, wciąż skutecznie ukrywa się przed naszymi ciekawskimi oczami – nadal nie znamy jego specyfikacji technicznej. Należy jednak oczekiwać, że nie będzie się ona znacznie różniła od parametrów oferowanych przez Galaxy M21 i Galaxy M21s.

Dla przypomnienia, wspomniane modele mają na pokładzie m.in. wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,4 cala i rozdzielczości Full HD+, procesor Exynos 9611 oraz akumulator o pojemności 6000 mAh z obsługą ładowania przewodowego o mocy 15 W. Różnią się natomiast aparatami – Galaxy M21 ma główny 48 Mpix i 20 Mpix na przodzie, zaś Galaxy M21s (odpowiednio) 64 Mpix i 32 Mpix.

smartfon Samsung Galaxy M21 smartphone
Samsung Galaxy M21 (fot. Tomasz Szwast / Tabletowo.pl)

Przy okazji warto przypomnieć, że Samsung Galaxy M21 2021 będzie już kolejnym „odgrzewanym” kotletem, jaki pojawi się na rynku. Nieco wcześniej trafiły na niego POCO M2 Reloaded oraz Redmi Note 8 2021. Ten ostatni szczególnie przykuł naszą uwagę, ponieważ udało nam się potwierdzić, że będzie dostępny oficjalnie również w Polsce. Niestety, wciąż nie wiemy, od kiedy i w jakich cenach – nadal czekamy, aż polski oddział Xiaomi ujawni te informacje.