Smart Cover dla Asusa Transformer Prime w praktyce (wideo) - Tabletowo.pl

Smart Cover dla Asusa Transformer Prime w praktyce (wideo)

Tabletowo.pl Smart Cover dla Asusa Transformer Prime w praktyce (wideo) Ciekawostki Nowości

Marcowa konferencja prasowa Apple przyniosła nam nie tylko prezentację iPada drugiej generacji, ale także interesujące akcesorium, służące jako ochrona ekranu i podstawka – Smart Cover. Doświadczenie koncernu spod znaku nadgryzionego jabłka postanowił wykorzystać Asus, który to sprzedaje swoją wersję tegoż akcesorium – choć ogólny zamysł jest podobny, tak całokształt całkiem odmienny, o czym możecie się przekonać oglądając poniższe wideo.

Na profilu tajwańskiego oddziału Asusa na Facebooku umieszczony został filmik pokazujący praktyczne zastosowanie Smart Cover dla Asusa Transformer Prime. Jak zobaczycie na filmiku, korzystanie z akcesorium jest nieco bardziej skomplikowane niż w przypadku Smart Cover przeznaczonego do iPada 2. W tym przypadku okładkę składa się jak dobrze znane origami.

Smart Cover dla Asusa Transformer Prime dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, niebieskiej, szarej i różowej. Koszt to 39 euro (Amazon).

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona