Smart Cover pomoże w nauce dzięki Evernote Peek - Tabletowo.pl

Smart Cover pomoże w nauce dzięki Evernote Peek

Tabletowo.pl Smart Cover pomoże w nauce dzięki Evernote Peek Aplikacje Apple Nowości

SESJA – system eliminacji studentów już aktywny (ewentualnie sielankowa egzystencja skończona je*aną apokalipsą ;) znacie inne rozwinięcia tego skrótu? dajcie znać) – chyba nikt nie lubi, gdy zbliżają się zerówki, egzaminy… które później mogą się ewentualnie zakończyć kampanią wrześniową (czego nikomu nie życzę!). A żeby tak się nie stało, trzeba się wziąć do roboty! (i kto to mówi… zamiast się teraz uczyć, to piszę kolejnego newsa :P) Jak się okazuje, przyjacielem studentów i uczniów jest Smart Cover od iPada 2. A dokładniej Smart Cover w połączeniu z darmową (!) aplikacją Evernote Peek.

Całość jest bardzo prosta i wykorzystuje części, na jakie podzielone jest Smart Cover. Gdy odchylimy pierwszą z nich, na ekranie pokazuje się wpisane wcześniej pytanie, gdy następną – odpowiedź na nie. Jeśli jesteście zwolennikami takiej nauki i posiadacie iPada 2 – Evernote Peek to coś dla Was. Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda w praktyce:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona