Ważne

Smart Cover pomoże w nauce dzięki Evernote Peek

SESJA – system eliminacji studentów już aktywny (ewentualnie sielankowa egzystencja skończona je*aną apokalipsą ;) znacie inne rozwinięcia tego skrótu? dajcie znać) – chyba nikt nie lubi, gdy zbliżają się zerówki, egzaminy… które później mogą się ewentualnie zakończyć kampanią wrześniową (czego nikomu nie życzę!). A żeby tak się nie stało, trzeba się wziąć do roboty! (i kto to mówi… zamiast się teraz uczyć, to piszę kolejnego newsa :P) Jak się okazuje, przyjacielem studentów i uczniów jest Smart Cover od iPada 2. A dokładniej Smart Cover w połączeniu z darmową (!) aplikacją Evernote Peek.

Całość jest bardzo prosta i wykorzystuje części, na jakie podzielone jest Smart Cover. Gdy odchylimy pierwszą z nich, na ekranie pokazuje się wpisane wcześniej pytanie, gdy następną – odpowiedź na nie. Jeśli jesteście zwolennikami takiej nauki i posiadacie iPada 2 – Evernote Peek to coś dla Was. Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda w praktyce:

źródło

Komentarze

 • Zex

  “Zarówka” w czerwcu?? Hehe dobre :D
  I koniczenie do takiej nauki trzeba mieć smart cover :D

  • Jasne, że niekoniecznie. Ale jeśli już ktoś ma iPada i smart cover, to dlaczego ma nie ściągnąć tej aplikacji? ;-)

 • SeboZakret

  Wszystko fajnie ale w związku z coraz liczniejszą grupą, również na tym blogu, ludzi posiadających Aususa Transformers chciałbym zaproponować aby może i spojrzenie na te urządzenia.
  Moja propozycja zrodziła się z tego, że właśnie szukam jakieś okładki/etui/pokrowca/itd dla Transformersa i nie dość że trudno coś znaleźć konkretnego to jeszcze generalnie nie za bardzo jest gdzie pójść do sklepu i “pomaca” dany produkt żeby się przekonać jak jest wykonany i czy warto go zakupić. Nomen omen jak na razie zamówiłem zwykłe etui z pianki neoprenowej dedykowaną do netbooka 10″ ale to tylko tymczasowe zabezpieczenie sprzętu.

  • Oki, poszukam. Z oficjalnych akcesoriów warto zainteresować się tym etui podobne do tego sprzedawanego do iPada: http://www.amazon.com/ASUS-Sleeve-Case-TF101-Transformer/dp/B004V949OO

   • SeboZakret

    No też się mu przyglądałem ale, no właśnie jest ale :). Nie ma go u naszego przedstawiciela, nie znalazłem też na innym sklepie internetowym, trzeba by się bawić w ściąganie itd. Przyglądałem mu się już parę razy (znaczy się fotkom) bo można go fajnie ustawić na podpórkach. Ale zdjęcia to nie to samo co żywy kontakt. A może dałoby się przycisnąć naszego przedstawiciela żeby wam ściągnął takiego do przetestowania, jakaś mała rzeczowa recenzja, jakoś wykonania, funkcjonalność itd. Myślę, że wiele osób było by bardzo chętnych do poczytania takich recenzji. Nie koniecznie oczywiście tylko i wyłącznie tego producenta ale jakieś akcesoryjne też może się znajdą. Liczę, że coś się uda załatwić w tej materii. Trzymam kciuki.

 • Marian
 • Lost

  Sprawdzałem Smart Cover z Evernote i działa dokładnie tak jak opisuje twórca aplikacji, fajny bajer i dodatkowa funkcjonalność dla uczących się.

  • Chyba dla nieuczących się.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona