skull&bones-grafika-promocyna-screen-z-gry
źródło: Ubisoft

Skull&Bones – znamy datę premiery

Gdy ostatnim razem pisaliśmy o Skull&Bones, to najnowsza gra Ubisoftu miała mieć premierę 8 listopada 2022 roku. Ubisoft nie jest jednak zbyt słowny i po raz kolejny postanowił przesunąć wypuszczenie pirackiej produkcji. Kiedy wreszcie zagramy w długo wyczekiwane Skull&Bones?

Skull&Bones przeniesione (znowu)

W 2017 roku na ES zapowiedziano powstawanie Skull&Bones, którego debiut, od tego czasu, był już wiele razy przekładany. Na początku piracka gra Ubisoftu miała wyjść w 2018 roku, później w 2019 i 2020. Premierę przełożono tyle razy, że fani pirackiej produkcji zdążyli już do tego przywyknąć. Gdy ostatnim razem pisaliśmy o Skull&Bones, wydawało się, że tym razem nic nie stanie na przeszkodzie i Ubisoft wyda grę 8 listopada tego roku.

Nic bardziej mylnego, gdyż dzisiaj, 28 września 2022 roku, francuski producent ogłosił, że znowu przekłada debiut swojego dzieła. Ma być ono dostępne od 9 marca 2023 roku i miejmy nadzieję, że to już będzie finalna data. Ubisoft w oświadczeniu napisał, że aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia, postanowiliśmy poświęcić trochę więcej czasu, żeby upewnić się, że jesteśmy w stanie dostarczyć dokładnie to.

skull&bones-ubisoft-grafika-krajobraz-piraci-statek
źródło: Ubisoft

Otwarta beta Skull&Bones

Jednocześnie Ubisoft ogłosił, że w najbliższej przyszłości dla najwytrwalszych fanów będzie miał otwartą betę gry. Aby uzyskać dostęp, trzeba wcześniej się zarejestrować i wypełnić formularz. Więcej informacji Francuzi przekażą w swoich mediach społecznościowych, w związku z czym zalecamy je obserwować.

W ostatnich tygodniach Ubisoft podzielił się z graczami m.in. bardzo ładnym, nowym trailerem z gry, który jest widowiskowy i przepełniony efektami specjalnymi. Gracze będą mogli zagrać w piracką produkcję w 4K HDR, bez limitu FPS-ów oraz z włączonym Ray Tracingiem!

Producent Skull&Bones nie podzielił się jeszcze informacjami dotyczącymi sprzętu, na którym będzie można zagrać w otwartą betę. Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że zostanie ona udostępniona zarówno na konsole, jak i komputery osobiste. W końcu finalna produkcja ma zadebiutować na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X.