Sklep Tegra Zone już działa. Oferuje gry z najwyższej półki | Tabletowo.pl

Sklep Tegra Zone już działa. Oferuje gry z najwyższej półki

Dołącz do dyskusji 0

O Nvidii Tegrze 2 słyszeli wszyscy ci, którzy są zainteresowani nowymi technologiami, a smartfonami i tabletami w szczególności. Jest to dedykowany urządzeniom przenośnym bardzo wydajny układ łączący dwurdzeniowy procesor (z taktowaniem, które może być być podkręcone nawet do 1,5Ghz) oraz potężną zintegrowaną karta graficzną.

W Tegrę wyposażone są takie urządzenia jak Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 10.1, LG Optimus Pad czy MSI WindPad 100A. Dzięki wciąż ulepszającej się specyfikacji i rosnącej mocy tabletów, urządzenia te powoli zaczynają być w stanie zastąpić przenośną konsolę do gier (w niektórych przypadkach).

Nvidia zdaje wydaje się doskonale zdawać z tego sparwę, dlatego do urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android wprowadziła sklep Tegra Zone oferujący gry z najwyższej półki, w pełni wykorzystujące możliwości układu Tegra 2. Gry sprzedawane w sklepie różnią się od swoich odpowiedników z innych platform zaawansowaniem graficznym, zwiększoną ilością detali, teksturami o wysokiej rozdzielczości czy dodatkowymi efektami specjalnymi.

Poniższe wideo przedstawia jedną z najciekawszych gier zoptymalizowanych dla urządzeń z Tegrą na pokładzie – Galaxy on Fire 2. Musicie przyznać, że wygląda naprawdę wspaniale. Aż strach pomyśleć, jak będą wyglądały gry na tabletach wyposażonych w czterordzeniową Tegrę której premiera ma mieć miejsce w sierpniu…

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona