LG Q60 / fot. Kacper Żarski

LG wkrótce otworzy w Warszawie swój pierwszy autoryzowany sklep

Nie wiedzieć czemu, LG jeszcze nie ma w Polsce (ani nawet w Europie!) autoryzowanego salonu sprzedaży. Wkrótce się to jednak zmieni, bowiem producent otworzy w naszym kraju taki sklep. Jednocześnie będzie on pierwszą taką placówką na całym Starym Kontynencie. Polska może więc poczuć się wyróżniona.

Reklama

W ostatnich latach dział marketingu LG nie działał zbyt prężnie, przynajmniej w Polsce. Uwagę przykuwały jedynie premiery flagowców marki na naszym rynku, gdyż producent dorzucał do nich w przedsprzedaży gratisy o znacznej wartości, m.in. telewizory, monitory czy projektory.

Dopiero w ostatnim czasie coś drgnęło, bowiem LG zorganizowało zakrojone na szeroką skalę kampanie reklamowe LG K40 i LG Q60. Wygląda na to, że producent postanowił zrobić kolejny krok, aby jeszcze mocniej zaznaczyć swoją obecność na polskim rynku.

LG otworzy pierwszy w Polsce autoryzowany salon sprzedaży

Przechadzając się po wielu galeriach handlowych w naszym kraju można natknąć się na tzw. brand store’y Samsunga, Xiaomi i Huawei. Stanowią one wizytówkę producentów i miejsce, w którym klienci mogą zapoznać się z urządzeniami i akcesoriami oferowanymi przez daną markę. Bardzo często organizowane są też specjalne i atrakcyjne promocje z okazji otwarcia nowego sklepu.

Jak wynika z informacji przekazywanych przez serwis DlaHandlu.pl, LG wkrótce otworzy swój pierwszy autoryzowany salon sprzedaży w Polsce. Co więcej, będzie to jednocześnie pierwsze takie miejsce w całej Europie, więc Polska może czuć się wyróżniona.

Pierwszy autoryzowany sklep LG w naszym kraju otworzony zostanie w Galerii Klif, która mieści się przy ulicy Okopowej 58/72 w Warszawie. Jest to dość „ekskluzywne” centrum handlowe, bowiem na liście najemców lokali znaleźć można wiele marek z segmentu premium i semi-premium. Dodatkowo podkreśla to oficjalna nazwa – Dom Mody Klif.

Na razie nie wiemy, kiedy dokładnie otworzą się drzwi LG Brand Store, jednak producent na pewno o tym poinformuje, gdy tylko wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Aktualnie używanym określeniem jest jedynie „w najbliższym czasie”.

*Na zdjęciu tytułowym LG Q60

Źródło: DlaHandlu.pl, DlaHandlu.pl