LG G6

Play daje znacznie więcej gratisów do LG G6 w przedsprzedaży niż inni (aktualizacja)

Rano dowiedzieliśmy się o rozpoczęciu przedsprzedaży LG G6 oraz poznaliśmy listę gratisów, które dostanie każdy, kto zamówi smartfon (chyba, że będzie za dużo chętnych, to wówczas kto pierwszy ten lepszy). Teraz również Play włączył się do walki o klienta i może z niej wyjść zwycięsko – operator daje bowiem znacznie więcej prezentów niż inni.

Play oferuje LG G6 za złotówkę w abonamencie Formuła Solo L za 155 złotych miesięcznie. Do tego, podobnie jak u innych, klient otrzyma bezprzewodowe słuchawki LG Tone Infinim HBS-910 (o wartości 499 złotych) oraz rok gwarancji na wyświetlacz (normalnie taka usługa jest płatna – bagatela – 599 złotych).

Reklama

Jednak – jak wspomniałem – Play daje znacznie więcej niż konkurencja. Oprócz powyższego, klienci dostaną także przenośny projektor LG Mini Beam, który kosztuje – jeżeli dobrze patrzę – przynajmniej 1799 złotych! Jest to bowiem model PH550G. Urządzenie ma wbudowany akumulator i potrafi wyświetlacz obraz HD o przekątnej nawet 100 cali.

LG Mini Beam PH550G

A to jeszcze nie koniec. Każdy, kto kupi LG G6 w przedsprzedaży w Play, weźmie bowiem też udział w konkursie, w którym do wygrania są bilety na wycieczkę do Hollywood.

Parafrazując klasyka: To co panie, brać? Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ liczba gratisów jest ograniczona.

Aktualizacja:

Jak donoszą nasi Czytelnicy, zapas rzutników LG Mini Beam PH550G już się wyczerpał.

Źródło: Blog Play