Polska premiera LG G7 ThinQ. Takich gratisów w przedsprzedaży jeszcze nie było: telewizor, monitor lub robot Sphero BB 9E

LG wprowadza do Polski swój flagowy smartfon LG G7 ThinQ, który będzie dostępny od 1 do 15 czerwca w specjalnie przygotowanej promocji. W zależności od tego, gdzie go kupimy – czy u operatorów, czy w wolnej sprzedaży, otrzymamy dodatkowy prezent. Jedną z opcji jest 43-calowy telewizor LG.

Oczywiście najważniejsza jest cena: za LG G7 ThinQ zapłacimy w Polsce 3499 złotych. Smartfon dostępny będzie w sprzedaży w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym New Aurora Black i granatowym New Moroccan Blue.

Teraz przechodzimy do drugiej ważnej kwestii. Co dostaniemy w prezencie, jeśli zdecydujemy się zakupić nowego flagowca LG? Cóż, będzie to zależeć od tego, gdzie zdecydujemy się to zrobić. Jest kilka opcji.

Osoby decydujące się na zakup LG G7 ThinQ w ofercie Play otrzymają w komplecie 43-calowy telewizor LG 43UK6300, również wyposażony w funkcje sztucznej inteligencji ThinQ AI, które przetwarzają ludzką mowę i uczą się zachowań użytkownika.

LG 43UK6300

W ofercie sieci Plus, T-Mobile oraz Orange wartością dodaną do zakupu najnowszego flagowca LG jest 24-calowy monitor LG 24MT49VF, który może pełnić dwie funkcje – monitora komputerowego i telewizora. Urządzenie ma szerokie kąty widzenia, dwa głośniki stereo o mocy 5W oraz specjalne tryby oglądania w zależności od charakterystyki wyświetlanej treści (m.in. tryb gracza, tryb kinowy).

LG 24MT49VF

Specjalna promocja czeka również na tych, którzy kupią smartfon LG G7 ThinQ w sklepach sprzedaży detalicznej. W akcję zaangażowane są sklepy: Media Markt, RTV Euro AGD, Media Expert, Komputronik oraz x-kom. W zestawie do telefonu dołączony jest robot Sphero BB 9E, którym można sterować za pomocą smartfona oraz dołączonej opaski.

Sphero BB 9E

Oprócz specjalnych produktów, promocja zawiera również dodatkową roczną gwarancję na wyświetlacz, uprawniającą do jednorazowej naprawy nawet w przypadku mechanicznego uszkodzenia z winy użytkownika. Aby odebrać wartości dodane oferowane w promocji należy zarejestrować się na specjalnie przygotowanej stronie oraz przedstawić dowód zakupu. Strona uruchomiona będzie od 1 czerwca – na pewno damy jeszcze o tym znać na Tabletowo.

O specyfikacji i możliwościach LG G7 ThinQ przeczytacie w obszernym opracowaniu przygotowanym przez Grzegorza. Z kolejnego artykułu dowiecie się, jak dużo zmieniło się względem LG G6.

https://www.tabletowo.pl/2018/05/02/premiera-lg-g7-thinq-specyfikacja-cena-dostepnosc/

Wracając do tematu przedsprzedaży – operatorzy nie deklarują liczby telewizorów i monitorów dostępnych w zestawach przedsprzedażowych. Nie wiemy też dokładnie, o której godzinie przedsprzedaż ruszy – a to zapewne pomogłoby w przygotowaniu się do zakupu LG G7 wraz z dodatkowym urządzeniem. Cóż, niewykluczone, że do 1 czerwca zyskamy jeszcze kilka informacji na temat tej wyjątkowej przedsprzedaży. Wszak nie na co dzień wchodzi się do sklepu po smartfon, a wychodzi z kuponem na telewizor!

źródło: materiały prasowe