Samsung zrobił świetne wideo świąteczne z wykorzystaniem 74 swoich urządzeń | Tabletowo.pl

Samsung zrobił świetne wideo świąteczne z wykorzystaniem 74 swoich urządzeń

Dołącz do dyskusji 0

W miarę regularnie piszę o różnych reklamach Samsunga, ponieważ przeważnie trzymają wysoki poziom i pokazują jak kreatywnie można wykorzystać koreańskie tablety lub phablety. Oczywiście nie wszystkie są idealne, ale niektóre serie bardzo przyjemnie się ogląda. Teraz Koreańczycy zrobili świąteczne wideo, w którym wykorzystali 74 swoje produkty i zdecydowanie warto poświęcić mu kilka minut.

Wyżej znajdziecie efekt końcowy, czyli film wykorzystujący te wszystkie urządzenia, a poniżej możecie zobaczyć jak to powstawało. Co ważne nie jest to animacja komputerowa, a wszystko zostało nagrane w studiu i wymagało niesamowitej pracy całego zespołu osób:

Na filmie widać praktycznie całe portfolio Samsunga, od 2-calowych zegarków Gear S, po 65-calowe telewizory z wygiętym ekranem. Oczywiście sporo jest także Galaxy S5 oraz Note 4. Nie wiem co Wy o tym myślicie, ale dla mnie taka akcja promocyjna jest znakomita i chętnie oglądałbym częściej takie filmy. A oprócz świetnego wykonania jest przecież jeszcze zgrabnie opowiedziana historia, która idealnie wpisuje się w czas świąt.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona