Ważne

#NoteMyDay 2 – Samsungu, jest coraz gorzej… (reklamy)

Pisałem Wam ostatnio o reklamach Samsunga, który pod hasłem #NoteMyDay pokazał 3 reklamy. Zarówno mi jak i Wam nie przypadły one specjalnie do gustu, ponieważ były przegadane i nudne. Teraz jednak Koreańczycy pokazali kolejne spoty z tej serii i jest jeszcze gorzej.

Najpierw zobaczcie nowe reklamy:

http://youtu.be/Ko-bWuwMXTY

http://youtu.be/NMs7urVs8Ys

Pierwsze wpisy z serii #NoteMyDay były, moim zdaniem, przegadane i nudne, ale sam pomysł był świetny. Ludzie pisali coś na Twitterze, Samsung to wyłapywał i dawał tym ludziom coś, czego potrzebowali. Teraz jednak Koreańczycy poszli na łatwiznę.

Druga seria reklam to, niestety, taka sama idea, ale zamiast zrobić coś fajnego i zabawnego dla ludzi, gwiazdy Vine i Snapchata (Rudy Mancuso oraz Shaun “Shonduras” McBride) robią sobie śmieszne zdjęcia lub nagrywają takie filmiki i wysyłają to użytkownikom Twittera. Te spoty są tak przegadane i mało interesujące, że z ciężkim sercem straciłem prawie 10 minut.

Jedyny plus jest taki, że chociaż Note 4 jest wszechobecny w tych spotach i widać to prawie non stop, to nie ma się wrażenia nachalnej reklamy. A co Wy myślicie o tych spotach?

Komentarze

 • _TB_TB_

  Why, oh why? ;( Czemu wszyscy się uparli na zwracanie się do firmy w pierwszej osobie? I to autorytarnie? :P

 • albert beton

  Drogi Autorze a reklamy nowego ajfona się podobają? Nic nie ma sensownego do zaoferowania to podniecają się że dobry aparat ma. Jeśli będę chciał kupić aparat to kupię lustrzankę za 5 koła można zdobyć bdb sprzęt a nie telefon. Bezens i o tym Panie bloger pisz chcąc być obiektywny. Tabletowo zmienia się w syf. Turaj powinny być umieszczane recenzje urządzeń mobilnych przynajmniej jedna dziennie. Gdzie pani redaktor naczelna Katarzyna ? Nie koordynuje tym serwisem juz jak kiedyś… litości. Kiedyś wchodziłem tu codziennie teraz raz na tydzień. Za nie długo w ogóle. Pozdrawiam.

  • Pokaż, o których mówisz to Ci powiem ;)

   Musisz też zrozumieć, że nie jesteś tutaj sam i dla niektórych teksty o reklamach to jak powiedziałeś syf, a inni chętnie je oglądają. Recenzji mamy sporo ;)

  • Znajdź mi portal prowadzony przez takiego zapaleńca technologicznego, jak ja (nie korpo), w którym recenzje są jedna na dzień.

   Moja jedna na 2-3 dni to naprawdę dobry wynik. Nie oczekuj cudów. I, czego najbardziej nie lubię, nie miej postawy roszczeniowej. Tak najprościej, prawda?

 • Motka

  Samsung chce robić chyba filmy pełnometrażowe :D

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona