Samsung znów genialnie reklamuje Note 4, inni powinni się od nich uczyć!

Już nieraz pisałem Wam o reklamach Samsunga, który świetnie promuje swój nowy phablet, czyli Note 4. Najpierw pokazywał zalety rysika, a potem inne funkcje i możliwości swojego urządzenia. Teraz Koreańczycy znów zaprezentowali kilka spotów i nie pozostaje mi nic innego, jak po raz kolejny przyznać, że robią to znakomicie.

Reklama

Jednak zanim pokaże Wam te spoty odeślę Was do tekstu o spotach Cortany, ponieważ tam oprócz samych filmów znajdziecie wyjaśnienie dlaczego o nich piszę. A skoro dla wielu z Was jestem ulubionym redaktorem reklamującym reklamy (;)), to musiałem naskrobać kilka słów o Samsungu.

Pierwszy spot widzicie na samej górze i w dość zabawny sposób przedstawia on możliwości Note 4. Jednak to 3 poniższe są, moim zdaniem, świetnie i zasługują na więcej uwagi.

Reklama

http://youtu.be/EvLE7JWiDt8

http://youtu.be/GFgwTxaU0CY

http://youtu.be/o85Y4XfBUuQ

3 filmy, 3 historie i wiele powodów, żeby kupić nowego Galaxy Note 4. Samsung w doskonały, moim zdaniem, sposób opisuje to, dlaczego ich urządzenie może nam się przydać. Na dodatek te reklamy są zabawne i w ciągu niecałych dwóch minut potrafią zainteresować potencjalnego użytkownika. Koreańczycy jak nikt inny potrafią zbudować koło swoich urządzeń historię, która przyciąga. Reklamy innych firm są przeważnie robione bez pomysłu lub są przesadzone i nie potrafią zainteresować. A co Wy sądzicie o tych spotach?

Jeśli jesteście zainteresowani tym phabletem, to zerknijcie na naszą recenzję Note 4.

  1. Nie rozumiem po co tyle kasy wydawać na reklamy, żaden normalnie myślący człowiek nie kupi urządzenia bazując tylko na reklamach producenta. Tym bardziej w Polsce nikt nie wyda 3 tysiaki, żeby kupić smartfona bo można rysikiem napisać „helloł” i zamieścić to na Fejsie :| 99,9% nie potrzebuje urządzenia za parę tysięcy bo nawet 5% możliwości nie wykorzysta, tym bardziej w Polsce gdzie średnio kosztuje to 2 wypłaty :/

    1. Kolego, w reklamach nie chodzi tylko o zachęcenie do kupna, ale też pokazanie możliwości. A te najlepiej pokazać w jakimś kontekście, a że reklama krótka to pokazuje się możliwości, których inni producenci nie mają, albo się nimi nie chwalą. Tutaj samsung bardzo fajnie i zabawnie pokazuje możliwości telefonu jak: oszczędzanie baterii i szybkie ładowanie, multiwindow, czy nowe tryby selfi.

  2. Właśnie sobie kupilem i jestem zadowolony (po latach z iphonem/win). Rysik genialny, ekran wspaniały., multi tasking! … same superlatywach. No boli tylko brak szybszej aktualizacji na andka 5. Generalnie to nie telefon tylko komputer za nie wielką kwotę. Kupiłem jako gadżet do przetestowania a zatrzymamy jako tel nr #1.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama