Samsung znów genialnie reklamuje Note 4, inni powinni się od nich uczyć! | Tabletowo.pl

Samsung znów genialnie reklamuje Note 4, inni powinni się od nich uczyć!

Dołącz do dyskusji 0

Już nieraz pisałem Wam o reklamach Samsunga, który świetnie promuje swój nowy phablet, czyli Note 4. Najpierw pokazywał zalety rysika, a potem inne funkcje i możliwości swojego urządzenia. Teraz Koreańczycy znów zaprezentowali kilka spotów i nie pozostaje mi nic innego, jak po raz kolejny przyznać, że robią to znakomicie.

Jednak zanim pokaże Wam te spoty odeślę Was do tekstu o spotach Cortany, ponieważ tam oprócz samych filmów znajdziecie wyjaśnienie dlaczego o nich piszę. A skoro dla wielu z Was jestem ulubionym redaktorem reklamującym reklamy (;)), to musiałem naskrobać kilka słów o Samsungu.

Pierwszy spot widzicie na samej górze i w dość zabawny sposób przedstawia on możliwości Note 4. Jednak to 3 poniższe są, moim zdaniem, świetnie i zasługują na więcej uwagi.

http://youtu.be/EvLE7JWiDt8

http://youtu.be/GFgwTxaU0CY

http://youtu.be/o85Y4XfBUuQ

3 filmy, 3 historie i wiele powodów, żeby kupić nowego Galaxy Note 4. Samsung w doskonały, moim zdaniem, sposób opisuje to, dlaczego ich urządzenie może nam się przydać. Na dodatek te reklamy są zabawne i w ciągu niecałych dwóch minut potrafią zainteresować potencjalnego użytkownika. Koreańczycy jak nikt inny potrafią zbudować koło swoich urządzeń historię, która przyciąga. Reklamy innych firm są przeważnie robione bez pomysłu lub są przesadzone i nie potrafią zainteresować. A co Wy sądzicie o tych spotach?

Jeśli jesteście zainteresowani tym phabletem, to zerknijcie na naszą recenzję Note 4.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona