Ważne

Samsung w reklamach Galaxy Note 4 promuje S Pen i robi to dobrze

Myśląc o serii Note od Samsunga od razu do głowy przychodzą mi dwie rzeczy: duży ekran oraz rysik S Pen. Ta druga zaleta jest w oczach wielu największym plusem produktu Koreańczyków. Oni doskonale zdają sobie z tego sprawę i w reklamach Galaxy Note 4 bardzo eksponują tę funkcję.

Zacznijmy od dwóch najnowszych spotów, w którym wzięło udział również dwóch artystów. Janine Rewell z Finlandii oraz Jon Burgerman z Anglii pokazali do czego im może przydać się taki rysik:

Jak widać rysik może być bardzo przydatny nie tylko w pracy przeciętnego użytkownika. Jeśli jednak standardowy jest według Was niezbyt atrakcyjny, to możecie się zainteresować tymi od MontBlanc. Warto również przypomnieć, że cena Note 4 to 2999 złotych.

I znów muszę to napisać. Samsung robi po prostu dobre reklamy swoich produktów. Nawet te zwykłe, które nie mają stać się hitami Youtuba, są po prostu dobre. Inni producenci powinni podejrzeć jak Koreańczykom się to udaje.

Jeśli jesteście zainteresowani Galaxy Note 4 to powinniście nasze rozpakowywanie tego phabletu. Waszym zdaniem S Pen to rzeczywiście element, dla którego warto wybrać Samsunga czy może zbędny dodatek, który po kilku dniach stanie się zbędny?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

  • misiek

    ile ten S PEN ma kolorów ;) ?

  • Wektor

    Kupiłem Note 3 właśnie ze wględu na rysik (choć telefon wydawał mi się za duży) i nie żałuję. Co do rozmiaru to można się przyzwyczaić ;)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona