Ważne

Samsung Galaxy Note 4 na kolejnych reklamach, znów jest świetny!

Jeśli chodzi o Samsunga to jest bardzo monotematyczny. Zauważam postęp w kolejnych generacjach ich flagowych produktów, ale nie jestem specjalnym fanem ich urządzeń. Jednak jeśli chodzi o reklamę, to prawie każdy nowy spot od Koreańczyków mi się podoba i nowe filmy nie są wyjątkiem.

Tym razem Samsung pokazuje, że można używać dwóch aplikacji na ekranie i wychodzi mu to świetnie. Nie są to reklamy nachalne, a humor w nich zawarty jest na poziomie i kąciki ust same idą w górę. Zresztą sami zobaczcie dlaczego warto wybrać Note:

http://youtu.be/hlId9Yv6xsU

http://youtu.be/kEP6Np0BO4g

http://youtu.be/WMJ0WYiadnE

Warto tez przypomnieć ostatnie spoty o S Penie. Były one zupełnie inne od tych, a jednocześnie równie dobre. Koreańczycy pokazują, że potrafią zrobić dobrą reklamę i nie jest istotne co chcą zareklamować.

Zastanawia mnie czemu spoty innych producentów są przeważnie tak toporne w porównaniu do reklam Samsunga. Gdybym miał wybierać tylko na tej podstawie to już chyba zawsze kupowałbym koreańskie produkty. A może jednak macie jakieś spoty innych producentów, które również warto mieć w pamięci?

Na koniec jeszcze rzućcie okiem na nasze rozpakowywanie Note 4.

Komentarze

 • Karpaj

  Przepraszam bardzo, ale po co robić temat o reklamie jakiegoś produktu? Po raz któryś z rzędu..?

  • u

   Bo nie mają o czym pisać?

  • zerz

   Po to, żebym ja i inni zainteresowani mogli te reklamy (o zgrozo!) obejrzeć.
   Dzięki!

  • Niektórzy są zainteresowani takimi tematami ;)

 • benek

  Pierwsza i ostatnia sa niezle,druga moze byc a sam note 4 jak dla mnie jest po prostu za duzy,ale wiadomo kazdy lubi co innego

  • aaa

   Jako telefon trochę za duży, ale jako notatnik idealny. :)

 • misiek

  Panie Konradzie miał Pan popracować nad słowem ŚWIETNIE hehehe ;)

  • Świetnie, że mi przypominasz :P
   Miało być bez Pana :)

 • piotrze

  Bardzo bym prosił o weryfikację, czy ten telefon obsługuje protokół apt-x (przesyłu dźwięku po bluetooth), poprzednik go miał, ale na oficjalnej stronie firmy, która licencjonuje sprzęt w tym temacie jest cisza, nie znalazłem też ani jednej recenzji tego sprzętu, w której ktoś odważył by się odnieść do tego problemu.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona