Samsung zapowiada premierę Galaxy Note 2 – wideo

samsung galaxy note 2

Reklama

Po sukcesie sprzedażowym Samsunga Galaxy Note, który od momentu premiery rozszedł się na całym świecie w ilości 10 milionów sztuk, koreański koncern liczy na powtórkę z rozrywki. Już za nieco ponad tydzień przedstawi nam drugą generację tego urządzenia. Dziś w sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź Samsunga Galaxy Note 2 w postaci filmiku.

Producent skupił się na rysiku, który niewątpliwie odgrywa ważną rolę w połączeniu z tabletofonem. Z wideo wynika, że stylus będzie inny niż ten znany nam z Galaxy Note. Jako że zapowiedź utrzymana jest w tajemniczym tonie, na jego temat nie wiadomo nic poza tym, jak wygląda jego końcówka.

Reklama

Wciąż nie wiemy nic odnośnie oficjalnej listy parametrów technicznych urządzenia. W sieci dotychczas najczęściej pojawiały się informacje, że Galaxy Note 2 będzie miał czterordzeniowy procesor, 1GB RAM, ekran o przekątnej 5,5″, Androida – być może już w wersji 4.1 Jelly Bean oraz aparat o rozdzielczości 8 Mpix lub 12 Mpix.

Od dłuższego czasu wiemy, że 29. sierpnia odbędzie się oficjalna prezentacja Samsunga Galaxy Note 2. Wszyscy, którzy nie będą obecni podczas eventu w Berlinie, będą mogli obejrzeć transmisję na żywo na profilu Samsunga na Facebooku: www.facebook.com/samsungmobile.

źródło