Tak wygląda Samsung Galaxy Note 2? - Tabletowo.pl
Ważne

Tak wygląda Samsung Galaxy Note 2?

Tabletowo.pl Tak wygląda Samsung Galaxy Note 2? Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Jak ten czas szybko leci… Pamiętam jak dziś, jak rok temu na konferencji Samsunga, jeden z przedstawicieli producenta przedstawiał Samsunga Galaxy Note jako urządzenie mające załatać lukę pomiędzy smartfonami a tabletami i wyjmował go ze swojej kieszeni w marynarce. Wszyscy zadawali sobie wtedy pytanie czy sprzęt o tak nietypowej wielkości się przyjmie na rynku. Miesiące, które minęły od tego czasu pokazały, że obawy te były całkowicie nieuzasadnione. Ledwie w siedem miesięcy koreański koncern sprzedał siedem milionów Galaxy Note, a liczba ta cały czas rośnie (ciekawe kiedy dojdzie do dziesięciu milionów). Nic więc dziwnego, że na IFA 2012 mamy poznać następcę popularnego tabletofonu – Samsunga Galaxy Note 2. Do sieci przeciekł render pokazujący jak, rzekomo, wygląda to urządzenie.

Jakiś czas temu w internecie pojawiły się słuchy, że Galaxy Note 2 wzornictwem ma nawiązywać do flagowego smartfona Samsunga, tj. Galaxy S3. I tak właśnie jest w przypadku tabletofonu widocznego powyżej. Nie ma jednak żadnej pewności, że wizerunek urządzenia nie został sfabrykowany przez jakiegoś fana producenta w jednym z programów graficznych – trzeba o tym pamiętać.

O prawdopodobnych parametrach technicznych Galaxy Note 2 słyszymy już od dłuższego czasu, aczkolwiek wciąż nic nie zostało oficjalnie potwierdzone w tej kwestii. Możemy się spodziewać ekranu Super AMOLED o przekątnej 5,5″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowego procesora Exynos o częstotliwości taktowania 1,5GHz (jak w Galaxy Note 10.1), aparatu o rozdzielczości 8 Mpix lub 12 Mpix oraz Androida Ice Cream Sandwich (z możliwością aktualizacji do Jelly Bean).

Samsung Galaxy Note 2 (N7100) zostanie zaprezentowany podczas targów IFA 2012. Musimy się więc uzbroić w cierpliwość jeszcze na najbliższe dwa tygodnie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona