Samsung sprzedał 10 milionów Galaxy Note - Tabletowo.pl

Samsung sprzedał 10 milionów Galaxy Note

Tabletowo.pl Samsung sprzedał 10 milionów Galaxy Note Nowości Samsung

Dzisiejsza konferencja prasowa Samsunga przyniosła nam nie tylko prezentację Samsunga Galaxy Note 10.1, ale również kilka istotnych informacji na temat pozostałych urządzeń koreańskiego koncernu. Najciekawsza dotyczyła tabletofonu Samsung Galaxy Note 5,3″, którego następcę poznamy już za dwa tygodnie na targach IFA 2012 w Berlinie. Jak się okazało, sprzęt ten został sprzedany na całym świecie w ilości ponad dziesięciu milionów sztuk.

Warto przypomnieć, że jest to kolejny produkt koreańskiego producenta, który zyskał tak wielką popularność. Ostatnio przekroczenie dziesięciu milionów sprzedanych sztuk świętował flagowy smartfon Samsunga, Galaxy S3, aczkolwiek w sporo krótszym czasie – ledwie po miesiącu dostępności na rynku.

Ciekawe czy Samsung Galaxy Note 2 również będzie sprzedawał się jak świeżutkie bułeczki… Kluczem do sukcesu będzie odpowiedni stosunek parametrów technicznych (które poznamy już 29. sierpnia) do ceny. Wszystko stanie się jasne w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Tymczasem gratulujemy Samsungowi świetnego wyniku uzyskanego w sprzedaży Galaxy Note! Oby tylko producent ten nie spoczął na laurach i zaprezentował drugą generację urządzenia sporo ciekawszą od pierwszej i w rozsądnej cenie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona