Samsung zapowiada Galaxy Note 10.1 LTE | Tabletowo.pl

Samsung zapowiada Galaxy Note 10.1 LTE

Dołącz do dyskusji 0
samsung galaxy note 10.1 lte

Na świecie korzystanie z sieci LTE jest dość powszechne, w Polsce… na razie, mocno ograniczone (Cyfrowy Polsat, Plus). Samsung, z myślą o użytkownikach oczekujących superszybkiego dostępu do internetu (100Mbps / 50Mbps), wprowadza do sprzedaży swój flagowy tabletGalaxy Note 10.1 – w wersji z LTE. Na początek na rodzimym rynku, tj. w Korei Południowej.

Jak na pewno doskonale wiecie, Galaxy Note 10.1 pracuje pod kontrolą Androida 4.0, ale pierwsi posiadacze modelu mają już możliwość zaktualizowania do Androida 4.1 Jelly Bean (w Niemczech i… część użytkowników w Polsce). Co ciekawe, osoby, które zakupią tablet z LTE, od razu po wyjęciu z pudełka będą mogły się cieszyć „żelką”. To dobra wiadomość, wskazująca na fakt, iż prace nad aktualizacją są już na ostatniej prostej i Android 4.1 dla Galaxy Note 10.1 powinien zostać udostępniony już niebawem dla szerszego grona odbiorców.

Parametry techniczne urządzenia nie uległy zmianie w stosunku do wersji 3G i WiFi. Galaxy Note 10.1 wyposażony jest w 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Exynos 1,4GHz, 2GB RAM, a jego największą zaletą jest rysik S Pen i oferowane przez niego możliwości. Recenzję tabletu przeczytacie pod tym adresem.

Samsung Galaxy Note 10.1 trafi do sprzedaży u trzech operatorów komórkowych. Do końca roku powinien jednak zadebiutować także w innych krajach. Cena tabletu w Polsce zaczyna się od 1800 złotych (WiFi) lub 2100 złotych (3G) – jeśli znaleźliście gdzieś taniej – dajcie znać.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona