Samsung Galaxy Note 10.1 - rozpakowanie i zapowiedź recenzji (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

Samsung Galaxy Note 10.1 – rozpakowanie i zapowiedź recenzji (wideo)

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 - rozpakowanie i zapowiedź recenzji (wideo) Nowości Recenzje Samsung

Wiem, że sporo z Was czeka na recenzję Samsunga Galaxy Note 10.1. Dla tych wszystkich mam świetną wiadomość: tablet przywędrował dziś do mnie na wyczerpujące testy. Zapraszam do obejrzenia filmiku z rozpakowania urządzenia oraz galerii zdjęć.

Pierwsze wrażenie po wyjęciu z pudełka Galaxy Note 10.1 zrobił na mnie świetne. Już dawno aż tak szeroko nie uśmiechnęłam się przy wzięciu jakiegoś tabletu w swe dłonie, jak w przypadku najnowszego modelu koreańskiego producenta (a przecież przewija ich się sporo). Podoba mi się jego wzornictwo modelu i dobranie kolorów – połączenie bieli z srebrnymi wstawkami. Jakość wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie – obym nie zmieniła zdania w ciągu kolejnych tygodni! Urządzenie świetnie leży w dłoniach i, co ważne, jest lekki – waży 593 g.

Przez kilka chwil wstępnej konfiguracji i zabawy, Note 10.1 nie zawiódł mnie nawet raz. Jak zobaczycie na końcu poniższego wideo, czterordzeniowy procesor i 2GB RAM świetnie się sprawdza, dzięki czemu przełączanie się pomiędzy kolejnymi ekranami domowymi jest bardzo szybkie i płynne. Rysika tak naprawdę jeszcze nie zdążyłam poznać, ale już wiem, że wolę stylus dołączany z Galaxy Note pierwszej generacji (może wkrótce zmienię zdanie). Ale to przecież dopiero początek testów…

Samsung Galaxy Note 10.1 będzie u mnie przez dłuższy czas, więc na pewno przetestuję go pod każdym możliwym względem i postaram się wyciągnąć wszystkie jego wady i niedopracowania, bo i tego na pewno Samsung nie uniknął. Dajcie znać w komentarzach na co mam zwrócić uwagę najbardziej – wszelkie sugestie wezmę pod uwagę.

Niebawem postaram się odpowiedzieć na pytanie czy jest to wyłącznie krótkotrwałe zauroczenie czy miłość od pierwszego wejrzenia ;)

Parametry techniczne Samsunga Galaxy Note 10.1:
– ekran 10,1″ o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli,
– czterordzeniowy procesor Exynos o częstotliwości taktowania 1,4GHz,
– 2GB RAM,
– 16GB pamięci wewnętrznej,
– Android 4.0 Ice Cream Sandwich,
– 3G, WiFi,
– aparat o rozdzielczości 5 Mpix z LED,
– kamerka 1,9 Mpix,
– GPS z Glonass,
– akumulator o pojemności 7000 mAh,
– slot kart microSD,
– Bluetooth 4.0,
– wymiary:  256,7 x 175,3 x 8,9 mm,
– waga: 593 g.

Cena Samsunga Galaxy Note 10.1 w Polsce zaczyna się od 2149 złotych za wersję WiFi oraz od 2340 złotych za wersję z 3G.

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 - rozpakowanie i zapowiedź recenzji (wideo) Nowości Recenzje Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 - rozpakowanie i zapowiedź recenzji (wideo) Nowości Recenzje Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 - rozpakowanie i zapowiedź recenzji (wideo) Nowości Recenzje Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 - rozpakowanie i zapowiedź recenzji (wideo) Nowości Recenzje Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 - rozpakowanie i zapowiedź recenzji (wideo) Nowości Recenzje Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 - rozpakowanie i zapowiedź recenzji (wideo) Nowości Recenzje Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 - rozpakowanie i zapowiedź recenzji (wideo) Nowości Recenzje Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 - rozpakowanie i zapowiedź recenzji (wideo) Nowości Recenzje Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 - rozpakowanie i zapowiedź recenzji (wideo) Nowości Recenzje Samsung   Tabletowo.pl Samsung Galaxy Note 10.1 - rozpakowanie i zapowiedź recenzji (wideo) Nowości Recenzje Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona