Samsung wprowadza w USA okres próbny swoich urządzeń dla potencjalnych klientów - Tabletowo.pl

Samsung wprowadza w USA okres próbny swoich urządzeń dla potencjalnych klientów

Dołącz do dyskusji 0

Zazwyczaj przed zakupem nowego urządzenia szukamy jak największej ilości informacji na jego temat. Pytamy znajomych, przeglądamy treści w internecie oraz idziemy do sklepów, które wystawiają produkty dla bezpośredniego kontaktu z klientem. Jednak niezależnie od tego co usłyszymy czy przeczytamy, nigdy nie możemy być w 100% pewni tego, jak wybrany sprzęt będzie się sprawować. Z takiego założenia wyszedł najprawdopodobniej również Samsung, oferując potencjalnym klientom nową opcję okresu próbnego niektórych ze swoich urządzeń.

Tabletowo.pl Samsung wprowadza w USA okres próbny swoich urządzeń dla potencjalnych klientów Nowości   Od teraz można skorzystać z oferty w pięciu amerykańskich miastach – New York, Los Angeles, Santa Clara, Houston oraz Dallas. Zainteresowani muszą udać się do punktów Galaxy Studio, gdzie następnie składają kaucję. W zamian otrzymają oni urządzenie, które mogą testować przez maksymalnie 21 dni.

W tym okresie można oczywiście zwrócić sprzęt oraz – o ile nie został on uszkodzony – odzyskać zastawione pieniądze. Jeżeli jednak osoba zdecyduje się na zakup, powinna ponownie udać się do jednego z punktów Galaxy Studio bądź też skorzystać z oprogramowania Smart Switch  by sformalizować zakup.

Tabletowo.pl Samsung wprowadza w USA okres próbny swoich urządzeń dla potencjalnych klientów Nowości

Urządzenia które zostały uwzględnione w projekcie, to Galaxy S5, Galaxy Note 3, Samsung Gear 2 oraz Samsung Gear Fit. Zatem południowokoreański gigant proponuje dwa tabletofony/phablety oraz dwa akcesoria na rękę.

Jeżeli pomysł się sprawdzi – a jest to bardzo prawdopodobne – można zapewne liczyć na podobne projekty również w innych krajach. Czy w przypadku dostępności takiej opcji w Polsce, bylibyście zainteresowani? Dajcie znać w komentarzach. ;-)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona