Promocja: kup Galaxy S8, S8+, A8, Note 8 lub Tab S3, oddaj swój stary smartfon i zyskaj nawet 1720 złotych 16

Promocja: kup Galaxy S8, S8+, A8, Note 8 lub Tab S3, oddaj swój stary smartfon i zyskaj nawet 1720 złotych

Samsung wystartował z nową edycją promocji Witaj nowy! Jeżeli klient kupi Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy A8, Galaxy Note 8 lub Galaxy Tab S3 i odda swój stary smartfon, dostanie zwrot nawet 1720 złotych, w zależności od modelu i stanu urządzenia. Każdy jednak może liczyć na gwarantowane 250 złotych.

Promocja trwa od 19 stycznia do 31 marca 2018 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli. Biorą w niej udział  Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy A8, Galaxy Note 8 i Galaxy Tab S3, kupione u operatorów oraz w sklepach z elektroniką. Ich pełną listę znajdziecie w podlinkowanym na końcu regulaminie i warto, abyście się z nią zapoznali, jeżeli planowaliście zakup jednego z ww. urządzeń.

Promocja: kup Galaxy S8, S8+, A8, Note 8 lub Tab S3, oddaj swój stary smartfon i zyskaj nawet 1720 złotych 17

Nowy smartfon lub tablet należy aktywować – tzn. włożyć kartę SIM, włączyć na co najmniej 5 minut i zaakceptować postanowienia umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA) – nie później niż do 14 kwietnia 2018 roku. Wymagane jest również pobranie i skorzystanie z aplikacji Samsung Members, ponieważ dzięki temu klient może liczyć na gwarantowane 250 złotych. Aby pobrać uprawniający do tego kod, trzeba uruchomić program, wybrać zakładkę „Korzyści” w górnym menu, a następnie nacisnąć baner promocyjny.

Ostateczna cena odkupu zależna jest od stanu urządzenia. Wyceny można dokonać na >stronie partnera promocji<. Stary sprzęt od klienta bezpłatnie odbierze kurier, a pieniądze zostaną przelane na wskazane w formularzu konto bankowe.

Regulamin Promocji ”Witaj Nowy”

Źródło: informacja prasowa