Samsung pracuje nad aktualizacją flagowców do Androida N | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Samsung pracuje nad aktualizacją flagowców do Androida N

Dołącz do dyskusji 0

Podczas gdy wszyscy mówią o Galaxy Note 7 i programie wymiany, docierają do nas pierwsze informacje na temat aktualizacji systemu dla Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Na ujawnionych screenach z Geekbench widzimy, że testy prowadzone są na modelach wyposażonych w procesor Exynos. Jest to pierwszy przeciek tego typu i musimy uzbroić się w cierpliwość zanim ujrzymy Nougata na flagowcach Samsunga. 

Z pewnością wielu z nas zadaje sobie pytanie, kiedy aktualizacja trafi na smartfony? Odpowiedź nie jest prosta – zwłaszcza, że w poprzednim roku start aktualizacji przeciągnął się z planowanej końcówki 2015, na początek bieżącego roku. W tym roku może być podobnie, bo wiele wskazuje na to, że Samsung będzie chciał jak najszybciej zapewnić aktualizację dla pechowego Galaxy Note 7, a w dalszej kolejności udostępni ją dla flagowców zaprezentowanych na początku 2016 roku. Trzeba jednak zaznaczyć, iż proces aktualizacji smartfonów koreańskiego giganta uległ znacznej poprawie, przez co możemy się spodziewać krótszego oczekiwania na nową wersję systemu.

Wszystkich posiadaczy wyżej wymienionych modeli ucieszy na pewno fakt, że oprócz nowej wersji zielonego robocika, zmieni się również wygląd interfejsu. Android N zostanie przykryty Grace UX, który został zaprezentowany razem z Galaxy Note 7. Oprócz nowej nakładki usprawniony zostanie ekran Always On Display.

Według przecieków pochodzących od T-Mobile, Android N w tej sieci trafi na następujące urządzenia:

  • Samsung Galaxy S6
  • Samsung Galaxy S6 Edge
  • Samsung Galaxy S6 Edge+
  • Samsung Galaxy S7
  • Samsung Galaxy S7 Edge
  • Samsung Galaxy Note 5
  • Samsung Galaxy Note 7

Źródło: sammobile (1), (2), (3)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - nocne przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona