Samsung może rzeczywiście wyposażyć Galaxy Note 6 w skaner tęczówki oka | Tabletowo.pl

Samsung może rzeczywiście wyposażyć Galaxy Note 6 w skaner tęczówki oka

Dołącz do dyskusji 0

Jakiś czas temu zasugerowano nam, że Samsung może wyposażyć Galaxy Note 6 w skaner tęczówki oka, czyli coś, czego nie ma jeszcze żaden z jego flagowców. Właśnie otrzymaliśmy kolejną wskazówkę, że smartfon rzeczywiście może otrzymać ten feature.

Samsung bowiem złożył kilka dni temu wniosek o zarejestrowanie w Unii Europejskiej nazw towarowych Samsung Iris oraz Samsung Eyeprint. Obie jednoznacznie wskazują, że chodzi o rozwiązanie, powiązane w jakiś sposób ze skanerem tęczówki oka.

Samsung Galaxy Note 6 skaner tęczówki oka

Oczywiście wciąż nie ma pewności, że znajdzie się ono na wyposażeniu Galaxy Note 6, aczkolwiek warto w tym momencie przywołać historię z zarejestrowaniem znaku towarowego Always On Display. Na początku lutego tego roku Samsung opatentował tę nazwę i – jak się niewiele później okazało – zrobił to z myślą o Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge. Być może jesteśmy właśnie świadkami analogicznej sytuacji, z tą różnicą, że na następcę Galaxy Note 5 musimy poczekać (co najmniej) do sierpnia.

Analizując poprzednie przecieki, Galaxy Note 6 może otrzymać naprawę dużo nowości. Wśród nich wymienia się procesor Qualcomm Snapdragon 823, 6 GB RAM, wodo- i kurzoszczelną obudowę, aparat z autofokusem na podczerwień, funkcję Samsung Focus oraz USB Typu C. Jeśli wszystko się potwierdzi, to możemy spodziewać się naprawdę świetnego smartfona.

Źródło: Galaxy Club przez SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona