Samsung Galaxy Note 6 jednak w połowie sierpnia?

Wbrew dotychczasowym przeciekom, Samsung Galaxy Note 6 nie będzie miał raczej wcześniejszej premiery. Kolejne doniesienia zdają się potwierdzać, że urządzenie zostanie zaprezentowane raczej w połowie sierpnia tego roku.

Wyczekiwany przez wielu biznesowy Galaxy Note 6 w tym roku miał mieć premierę nieco wcześniej niż jego poprzednicy. Tak przynajmniej twierdziły anonimowe źródła – że premiera urządzenia będzie miała miejsce jeszcze w lipcu 2016. Dla przypomnienia, Note 5 został zaprezentowany w sierpniu 2015, a Note 4 jeszcze później, bo we wrześniu dwa lata temu.

Premiera najnowszej odsłony Galaxy Note miałaby mieć miejsce “w okolicach 15 sierpnia”, jak donoszą dobrze poinformowani. Czyli praktycznie w tym samym czasie, co Note 5 rok temu (13 sierpnia).

Przesunięcie premiery na sierpień wydaje się bardziej pasować do pogłosek, jakoby Galaxy Note 6 miał zostać wyposażony w system Android N, czyli najnowsze wydanie mobilnego oprogramowania Google’a. Według dotychczasowych doniesień smartfon ma oferować ekran 5,8 cala (RGB AMOLED), 6 GB pamięci RAM, port USB typu C, baterię 4000 mAh oraz aparat taki sam, jak w Galaxy S7.

Podobno Samsung pracuje także nad wersją Lite Galaxy Note 6. Lżejsza i tańsza wersja miałaby być wyposażona w nieco gorszy sprzęt – m.in. procesor Snapdrago 820 i 4 GB pamięci RAM.

Źródło: VR-Zone

Komentarze

 • miku666

  Moje marzenie to 2 rodzaje NOTÓW jeden z ekranem w standarcie 5.7 cala i drugi ponad 6 może 6.5 cala NIE KONIECZNIE ZAKRZYWIONY i bateria jakieś 4500 mAh i schowanym oczkiem aparatu a co do artykułu od kiedy 4 gb ramu to gorsze OSPRZĘT wiem wiem to tylko porównanie do MOCNIEJSZEJ WERSJI NOTA

  • Nth Pl

   Ten 6,5 cala to masz na myśli jako składany trzy krotnie do wielkości iphona 4

   • miku666

    Nie miałeś nic większego niż 5 cala to nie komentuj

  • LCD

   No to już lepiej jak by Samsung zrobił tablet Note 7″ bo telefonu o takiej wielkości sobie nie wyobrażam. Uważam, że obecna wielkość serii Note od czasów Note 2 jest super (Note 1 był deko nie poręczny).

 • MrDamian

  Zauważyliście, że Note 10.1 2014 Wi-Fi dostał dziś aktualizację do 5.1.1 XEO, a parę dni temu w T-Mobile

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona