Samsung Galaxy Watch 3 na zdjęciach – ma coś, co wygląda jak obracany pierścień

Odkąd specyfikacja najnowszego smartwatcha Samsunga jest nam znana, czekaliśmy już tylko na grafiki, które mogłyby nam zdradzić wygląd urządzenia. Oto są.

Wygląd Galaxy Watch 3

Pierwsze przecieki dotyczące wyglądu urządzeń mobilnych zwykle nie grzeszą urodą i tak jest tym razem. Trudno jednak spodziewać się, by grafiki poglądowe używane przez organizacje certyfikujące poszczególne sprzęty były jakoś specjalnie szczegółowe. To właśnie z takiego źródła pochodzą zdjęcia Galaxy Watch 3.

Agencja NRRA, certyfikująca elektronikę w Korei Południowej, wrzuciła na swoją stronę miniatury nowego zegarka Samsunga, które dostrzegli „mobilni detektywi” z MySmartPrice.

Chyba najważniejszym elementem smartwatchy występujących w dwóch opcjach rozmiarowych, jest pierścień okalający wyświetlacz, który wygląda na obracany. Oznaczałoby to, że ten sposób obsługi gadżetu powróciłby w chwale do Samsunga, który pozbył się ruchomego obramowania na rzecz dotykowych ramek w Galaxy Watch Active 2.

Specyfikacja Galaxy Watch 3

Nowy zegarek Samsunga, nazwany Galaxy Watch 3 (nie Galaxy Watch 2), będzie dostępny w opcjach LTE jak i Wi-Fi, w dwóch wersjach rozmiarowych – z tarczą o średnicy 45 mm i 41 mm. Za wyświetlanie treści będą odpowiedzialne ekrany 1,4 oraz 1,2 cala.

Spodziewamy się, że nowy model będzie miał wbudowany GPS, czujniki tętna, ciśnienia krwi oraz EKG i podoła zanurzeniu w wodzie do 50 m na czas 10 minut.

Samsung Galaxy Watch

W kwestii wydajności, będziemy mogli polegać na 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej i baterii 247 mAh lub 340 mAh, której pojemność zależna będzie od wybranej wersji. Nieznany jest na razie procesor, który miałby zarządzać przetwarzaniem danych.

Niewykluczone, że Galaxy Watch 3 zadebiutuje jeszcze w lipcu. Oficjalnej daty premiery jeszcze nie znamy, więc właściwie każda potwierdzona informacja będzie wartościowa.