Samsung Galaxy Tab/Pad na nowych zdjęciach

Samsung Galaxy Tab

UPDATE: W dniu 2 września Samsung Galaxy Tab został zaprezentowany oficjalnie. Jego specyfikację znajdziecie tutaj, natomiast fotki prasowe – tutaj.

Do targów IFA 2010 w Berlinie pozostało już bardzo niewiele czasu. To właśnie podczas tego wydarzenia ma się odbyć premiera tabletu Samsung Galaxy Tab/Pad. Nic więc dziwnego, że w sieci pojawiają się kolejne informacje na temat tego urządzenia oraz coraz to nowsze i lepszej jakości zdjęcia.

Tym razem redaktorzy OLED-display zamieścili na łamach swojego portalu nowe zdjęcia modelu. Bardzo wyraźnie widać na nich, że sprzęt Samsunga będzie działać pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android w wersji 2.2 Froyo.

Co więcej, na pokładzie tabletu Galaxy Tab/Pad (oznaczonym numerem GT-P1000) powinniśmy znaleźć dotykowy wyświetlacz o przekątnej 7-cali (rozdzielczość: 1024 x 600 pikseli), GPS, 3G, WiFi, kamerkę do połączeń wideo oraz aparat o rozdzielczości 3,2 Mpix. W dalszym ciągu nie jest jasne czy ekran został wykonany w technologii AMOLED czy LCD.

Jak już wspomniałam, oficjalna prezentacja Samsunga Galaxy Tab/Pad będzie miała miejsce podczas targów IFA w Berlinie (pomiędzy 3 a 8 września).

Samsung Galaxy Tab

Samsung Galaxy Tab

Samsung Galaxy Tab

Samsung Galaxy Tab

Samsung Galaxy Tab

Źródło