Samsung zgarnia kolejną nagrodę - Galaxy S8 i Galaxy S8+ najlepszymi smartfonami | Tabletowo.pl

Samsung zgarnia kolejną nagrodę – Galaxy S8 i Galaxy S8+ najlepszymi smartfonami

Dołącz do dyskusji 0

Samsung jest jednym z liderów branży urządzeń mobilnych – to fakt, który nie podlega jakiejkolwiek dyskusji. Koreańczycy inwestują ogromne pieniądze w badania i rozwój, dzięki czemu mogą zaoferować naprawdę innowacyjne produkty. Nic więc dziwnego, że ich smartfony zgarniają całą masę nagród. Tym razem komisja konkursowa doceniła Galaxy S8 i Galaxy S8+.

W Szanghaju trwają właśnie targi MWC 2017. Nazwa może być myląca, ale faktycznie impreza powstaje przy współpracy z GSMA, która organizuje co roku wydarzenie w Barcelonie. I choć azjatycka „edycja” nie jest tak ważna, jak ta europejska, to i tak zaprezentowano na niej kilka ważnych nowości, w tym czytnik linii papilarnych, który będzie można zintegrować z wyświetlaczem albo umieścić pod szkłem lub też pod metalową obudową.

I tak samo, jak w Barcelonie, tak i w Szanghaju specjalna komisja konkursowa wybiera najlepszy jej zdaniem smartfon. Jak już wiecie, tym razem wybrano nimi Galaxy S8 i Galaxy S8+. Panel jurorski składał się z uznanych dziennikarzy, analityków oraz branżowych influencerów. Przy ocenianiu brali oni pod uwagę m.in. design, działanie, łatwość użytkowania, user experience, stosunek ceny do oferowanych możliwości oraz innowacyjność.

Jak wspomniałem na początku, Samsung od lat zgarnia jedną nagrodę za drugą za swoje flagowce z serii Galaxy S. W 2015 roku „najlepszą nowością MWC 2015” ochrzczono Galaxy S6 Edge. Co ciekawe, ten sam smartfon wybrano rok później, podczas MWC 2016, „Najlepszym smartfonem 2015 roku”. W 2017 roku, także przy okazji tej imprezy, „Najlepszym smartfonem” okrzyknięto Galaxy S7 Edge. Nic więc dziwnego, że podobny los spotkał również Galaxy S8 i Galaxy S8+. I najprawdopodobniej jeszcze nie ostatni raz.

Źródło: Samsung

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona