Samsung Galaxy S6 Edge oraz Gear S2 nagrodzone na MWC 2016

Produkty Samsunga doceniają nie tylko klienci, ale również komisje konkursowe, które nagradzają różne pozycje w portfolio. Jednak Koreańczycy wrócą z MWC 2016 nie z jednym, a z dwoma ważnymi tytułami.

Jeśli sięgniecie pamięcią rok wstecz, do targów MWC 2015, to być może skojarzycie, że Samsung Galaxy S6 Edge otrzymał wtedy główną nagrodę w kategorii Best new handset, tablet or device award. I choć od tego czasu minęło już 12 miesięcy, a na MWC 2016 zaprezentowane zostały Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge, to podczas Global Mobile Awards doceniono (ponownie) właśnie Galaxy S6 Edge! Został on uznany przez komisję Najlepszym smartfonem 2015 roku, a w uzasadnieniu podano, że to (oczywiście między innymi) dzięki jego funkcjonalnemu designowi i przydatności w codziennym użytkowaniu.

Jednak nie tylko Galaxy S6 Edge został doceniony podczas tej imprezy. Nagrodzono również Gear S2 tytułem Best Connected Consumer Electronic Device w kategorii Best Mobile Handsets & Devices. To zasługa jego ciekawego designu, funkcjonalności oraz prostoty i intuicyjności obsługi.

DJ Koh, dyrektor działu mobilnego w Samsung Electronics, przyznał, że czują się zaszczyceni z powodu przyznania aż dwóch wyróżnień. Jednocześnie zaznaczył, że stale starają się rozwijać i opracowywać innowacyjne rozwiązania i że to klienci i ich potrzeby są największą inspiracją:

We are honored to be recognized for our industry-leading technology. At Samsung we remain committed to providing mobile devices that are inspired by consumers and always underpinned by a focus on progress and innovation.

Źródło: Samsung

Komentarze

  • Ambasador marki Samsung

    Samsung S6 Edge bardzo wygodnie trzyma się w dłoni, zakrzywiony ekran to dodatkowa funkcja.

  • Paweł Janiak

    Cieszymy się, że urządzenia marki Samsung uzyskały kolejne wyróżnienie. Świadczy to o tym, że marka spełnia wymagania konsumentów co dla Samsunga jest największym priorytetem. Zaokrąglone ranty ekranu w modelach edge stanowią rozpoznawalny i funkcjonalny element flagowych modeli Samsung. Oprócz wyjątkowego designu są one dodatkowymi paskami menu które przyspieszają korzystanie z urządzeń – dzięki nim mamy szybki dostęp do ulubionych aplikacji oraz kontaktów, a dzięki dodatkowym widżetom możemy użyć krawędzi np. jako linijki. Ambasador marki Samsung

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona