Samsung Galaxy S7 Edge w wersji Blue Coral w sprzedaży od 5 listopada 18
Samsung Galaxy S7 Edge Blue Coral

Samsung Galaxy S7 Edge w wersji Blue Coral w sprzedaży od 5 listopada

Galaxy Note 7 okazał się totalnym niewypałem, ale – wbrew pozorom – cała ta historia przyniosła również kilka korzyści, a nie same straty. Samsung zdecydował się bowiem wypuścić na rynek nową wersję kolorystyczną Galaxy S7 Edge, a to na pewno ucieszy i przyciągnie sporo klientów.

Wersja Blue Coral zadebiutowała razem z Galaxy Note 7 i wszystko wskazywało na to, że będzie zarezerwowana wyłącznie dla tego modelu. Klientom bardzo spodobało się połączenie koloru złotego (ramka) oraz niebieskiego (cała reszta) i spora część zamówiła w przedsprzedaży właśnie ten wariant.

Po licznych przypadkach wybuchów, Galaxy Note 7 wycofano ostatecznie z rynku, więc użytkownicy niedługo cieszyli się ze swoich smartfonów (oczywiście dotyczy to tych, którzy go oddali, a nie zrobiła tego jeszcze prawie połowa). Szczególnie dotknięci tym faktem mogą poczuć się klienci, którzy wybrali wersję Blue Coral, ponieważ jeśli zdecydowali się wymienić swój sprzęt na Galaxy S7 Edge, to dostali urządzenie w bardziej „klasycznym” kolorze.

Wkrótce jednak Samsung wprowadzi na rynek nową wersję kolorystyczną tego modelu i mowa tu właśnie o Blue Coral. Ma ona trafić do sprzedaży 5 listopada, w pierwszej kolejności w Singapurze (gdzie ma kosztować 1098 tamtejszych dolarów, czyli równowartość ~3150 złotych), ale bardzo możliwe, że później pojawi się również w innych krajach (w Stanach Zjednoczonych na pewno).

Wersja Blue Coral także powinna zostać dołączona do programu wymiany Galaxy Note 7 i kto wie, może przekona to więcej osób do oddania wadliwego Note’a (a szczególnie tych, które wybrały właśnie ten wariant). A jeśli nawet nie, to na pewno wiele klientów skusi się na Galaxy S7 Edge w tej odsłonie, ponieważ – jak wspomniałem już wcześniej – ludziom bardzo (a czasami nawet najbardziej) spodobało się połączenie złota i niebieskiego. Również tym, którzy nie zdecydowali się ostatecznie na zakup najnowszego Notatnika.

Źródło: Samsung przez SamMobile