Samsung Galaxy S21 5G
(fot. Andrzej Libiszewski, Tabletowo.pl)

Ale to dobra promocja: seria Samsung Galaxy S21 i Galaxy S20 FE w niższych cenach!

W ostatnim czasie trudno kupić najmocniejsze smartfony Samsunga w regularnych cenach, ponieważ cały czas są na nie promocje. Teraz w obniżonych cenach możecie kupić flagowce z serii Samsung Galaxy S21 oraz Samsung Galaxy S20 FE.

Reklama

Samsung nie ma powodów do narzekań – jego smartfony sprzedają się w Polsce jak ciepłe bułeczki, aczkolwiek zapewne duża w tym zasługa licznych promocji na urządzenia z jego oferty oraz momentami dość agresywnej polityki cenowej. W ostatnim czasie producent regularnie obniża ceny swoich propozycji z różnych półek cenowych.

Promocja: flagowce z serii Samsung Galaxy S21 oraz Galaxy S20 FE w niższych cenach!

W minionych tygodniach mieliśmy do czynienia z prawdziwą kumulacją promocji na najnowsze, flagowe smartfony Samsunga. Teraz też jednak nie zapłacicie za nie standardowych kwot, ponieważ ponownie można je kupić w atrakcyjnych cenach:

smartfon Samsung Galaxy S21+ smartphone
źródło: Samsung

To jednak nie wszystko, ponieważ wciąż możecie jednocześnie skorzystać z promocji, zorganizowanej wspólnie z influencerami – udostępniają oni na swoich profilach na Instagramie unikalne kody rabatowe, dzięki którym można obniżyć cenę smartfonów z serii Samsung Galaxy S21 o dodatkowe 400 złotych. Więcej informacji na jej temat, wraz z listą profili, na których zlokalizujecie kody rabatowe, znajdziecie w poniższym artykule:

Jeżeli natomiast nie jesteście zainteresowani smartfonem z serii Samsung Galaxy S21, to może zainteresować Was kolejna promocja na nie mniej atrakcyjnego Galaxy S20 FE. Smartfony z tej linii ponownie dostępne są w obniżonych cenach:

Niestety, nie mamy informacji, do kiedy obowiązują obniżone ceny na ww. smartfony marki Samsung. Warto jednak dodać, że jeśli zdecydujecie się na zakup w sklepie Media Expert i rozłożycie spłatę na 30 rat 0% (tj. bez dodatkowych kosztów), wówczas dwie raty zapłaci za Was sklep, dzięki czemu Wy finalnie zapłacicie za urządzenie jeszcze mniej.

Flagowe Samsungi w promocyjnych cenach