Samsung Galaxy S21 5G
(fot. Andrzej Libiszewski, Tabletowo.pl)

Samsung daje kolejny, dodatkowy rabat na smartfony z serii Galaxy S21! Niezwykła kumulacja promocji!

To wręcz niewiarygodne, że Samsung przygotował kolejną promocję na flagowe smartfony z serii Galaxy S21, podczas gdy cały czas obowiązują dwie inne! Dzięki temu w Waszych portfelach (lub na kontach bankowych) może zostać nawet 1100 złotych – WOW!

Reklama

Niezwykła kumulacja promocji na smartfony z serii Samsung Galaxy S21!

To prawdopodobnie najlepszy moment na zakup smartfona z serii Galaxy S21. Bo chociaż ich ceny aktualnie pozostają na pierwotnym poziomie, to dzięki aż trzem promocjom Samsunga, które łączą się ze sobą, można zaoszczędzić nawet 1100 złotych!

Jak? Zacznijmy od początku. Do 21 marca 2021 roku trwa promocja Samsung Cashback, dzięki której po zakupie smartfona z serii Galaxy S21 można odzyskać od 300 złotych do nawet 500 złotych, w zależności od modelu. Producent zwraca pieniądze na konto bankowe – wystarczy zacząć używać urządzenia i zalogować się do aplikacji Samsung Members oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Tydzień dłużej, bo do 28 marca 2021 roku, trwa druga promocja, skierowana do posiadaczy starszych smartfonów z serii Galaxy S – od Galaxy S6 do Galaxy S20 włącznie. Mogą oni zyskać dodatkowe 200 złotych po zakupie flagowca z linii Galaxy S21. Zwrot, podobnie jak w pierwszej promocji, zostanie dokonany na konto bankowe, wskazane przez klienta.

Wydawałoby się, że Samsung nie może być już bardziej hojny, a tymczasem okazuje się, że Koreańczycy na tym nie poprzestają. Producent poinformował dziś o kolejnej, trzeciej już promocji, która łączy się z powyższymi!

smartfon Samsung Galaxy S21+ Ultra 5G smartphone
źródło: Samsung

Samsung daje dodatkowy rabat na smartfony z serii Galaxy S21!

Od dziś, tj. 17 marca, do 31 marca 2021 roku potrwa promocja, dzięki której klienci będą mogli kupić smartfony z serii Galaxy S21 o 400 złotych taniej. Kody rabatowe mają być publikowane na profilach następujących influencerów: Modny TataAnna JaroszewskaKarolina GilonKuba NorekMagda BeredaJulia PośnikKrzysztof GonciarzHashtagAlekVictor BorsukPiotr Bratosiewicz – pierwsze pojawią się już dziś w godzinach wieczornych.

Kody będzie można wykorzystać podczas zakupu smartfona z rodziny Galaxy S21 w oficjalnym sklepie internetowym Samsunga oraz u wybranych partnerów producenta: Media Expert, RTV Euro AGD, x-kom, Media Markt, Neonet i Komputronik. W przypadku wybrania modelu Samsung Galaxy S21 Ultra 5G można dzięki tym trzem promocjom zaoszczędzić nawet 1100 złotych (400 złotych zniżki z kodem rabatowym od influencera + 500 złotych cashbacku + 200 złotych zwrotu dla posiadaczy starszego flagowca marki).

Samsung zastrzega jednak, że liczba urządzeń dostępnych w promocji w sklepie danego organizatora jest ograniczona.