smartfon Samsung Galaxy S21 smartphone
Samsung Galaxy S21 (źródło: Samsung)

To już niemal pewne: Galaxy S21 FE pojawi się na rynku. Są nowe informacje

Galaxy S20 FE, którego teraz możecie kupić w świetnych promocjach, był kompromisowym smartfonem, na który czekało wielu fanów marki Samsung. Producent powoli przygotowuje jego następcę – są już kolejne informacje na temat Galaxy S21 FE.

Reklama

Samsung przez długi czas nie miał opinii firmy, która słucha swoich klientów, tylko dostarcza im gotowy produkt, który (w jej mniemaniu) spełnia ich wszystkie oczekiwania, dlatego powinni go kupić. Galaxy S20 FE ma za zadanie zerwać tę etykietę, ponieważ powstał na bazie informacji zwrotnych od użytkowników. I summa summarum jest to naprawdę atrakcyjny smartfon, a na dodatek można go teraz kupić w baaardzo atrakcyjnej promocji.

To już niemal pewne: Galaxy S21 FE pojawi się na rynku. Są nowe informacje

Pierwsze informacje o Galaxy S21 FE pojawiły się już pod koniec 2020 roku… i nie brzmiały zbyt optymistycznie. Według nich, smartfon miał nie zaoferować ekranu z funkcją odświeżania obrazu z częstotliwością 120 Hz, aczkolwiek teraz można powiedzieć, że wydaje się to nieprawdopodobne, skoro taki wyświetlacz pojawi się w dużo niżej pozycjonowanym Galaxy A52 5G.

Samsung Galaxy S20 FE 5G doczeka się następcy - są kolejne informacje o Galaxy S21 FE
Samsung Galaxy S20 FE 5G (fot. Katarzyna Pura / Tabletowo.pl)

Jak donosi serwis SamMobile, Samsung pracuje nad smartfonem o oznaczeniu kodowym SM-G990B, który może zadebiutować na rynku jako Galaxy S21 FE. Literka „B” wskazuje, że jest to urządzenie z modemem 5G. Na razie nie wiadomo, czy w sprzedaży pojawi się też wersja bez wsparcia dla obsługi sieci piątej generacji, podobnie jak miało to miejsce w serii Galaxy S20 FE.

Serwis SamMobile twierdzi, że skoro wszystkie smartfony z serii Galaxy S21 mają modemy 5G, to Galaxy S21 FE również powinien pojawić się tylko w takim wydaniu. W przeszłości pojawiły się jednak doniesienia o Galaxy S21 4G, zatem niewykluczone, że Samsung przygotuje też wariant 4G dla modelu Galaxy S21 FE. Na razie ta kwestia mimo wszystko pozostaje otwarta.

Wiadomo natomiast, że Galaxy S21 FE będzie dostępny w dwóch wersjach pamięciowych (128 GB i 256 GB) oraz czterech kolorach: szarym bądź srebrnym, różowym, fioletowym i białym. Oficjalnej premiery powinniśmy się zaś spodziewać dopiero w drugiej połowie 2021 roku, zatem jest jeszcze dużo czasu, aby wyciekły kolejne informacje na jego temat.