Samsungi serii Galaxy S21 będą dostępne łącznie w aż 11 wersjach kolorystycznych!

Premiera smartfonów z serii Galaxy S21 odbędzie się już 14 stycznia, ale Samsung planuje wypuszczać je w odświeżonej formie również w kolejnych miesiącach. Łącznie możemy zobaczyć aż 11 wersji kolorystycznych!

Jak donosi znany leakster, Evan Blass, Samsung zamierza wprowadzić dodatkowe warianty kolorystyczne jakiś czas po premierze swoich tegorocznych flagowców. Nie jest to nic nowego w serii Galaxy S od Koreańczyków, gdyż podobne sytuacje miały miejsce choćby w przypadku wydanego 2 lata temu Galaxy S10. Blass właśnie podzielił się właśnie informacjami o tym, jakich kolorów możemy się spodziewać.

Samsung przygotowuje cztery dodatkowe kolory smarfonów Galaxy S21

Galaxy S21 i Galaxy S21+ w późniejszym terminie otrzymają wariant czerwony, a flagowy Galaxy S21 Ultra ma otrzymać aż trzy nowe wersje kolorystyczne – niebieską, brązową i tytanową. Oficjalne nazwy będą się różnić, ponieważ prawdopodobnie będą zawierały słówko „Phantom”, tak jak ma to mieć miejsce w przypadku modeli dostępnych już za tydzień.

Pod względem kolorystyki najnowsze smartfony Samsunga wyglądają naprawdę zjawiskowo (fot. rquandt)

Już od jakiegoś czasu wiemy, w jakich kolorach smartfony z serii Galaxy S21 będą dostępne w dniu premiery. Podstawowy Galaxy S21 pojawi się w czterech wersjach kolorystycznych. Większy Galaxy S21+ ukaże się w trzech wariantach, a topowy Galaxy S21 Ultra – w dwóch. Dokładny przydział kolorów do poszczególnych modeli wygląda następująco:

  • Galaxy S21 – szary, biały, fioletowy i różowy
  • Galaxy S21+ – czarny, srebrny i fioletowy
  • Galaxy S21 Ultra – czarny i srebrny
(fot. LetsGO Digital)

Powtórzę, że i tutaj oficjalne nazwy wersji kolorystycznych prawdopodobnie będą składały się ze słowa „Phantom” i angielskiej nazwy koloru. Właśnie takiego nazewnictwa Samsung zwykle używa w serii Galaxy S, a tegoroczne modele nie będą wyjątkiem od tej reguły. Mogą tu co prawda wystąpić różnice rynkowe, ale będą one subtelne, dla przykładu we Włoszech Galaxy S21 Ultra w kolorze Phantom Black będzie sprzedawany jako Enterprise Edition.

Gdyby zliczyć wszystkie opcje kolorystyczne – te dostępne w dniu premiery, oraz te, które mają być dodane później – razem ich liczba sięgnie 11! Który kolor najnowszych flagowców Samsunga podobałby się Wam najbardziej?