Samsung Galaxy Note Pro 12.2 WiFi zaktualizowany do Lollipopa | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note Pro 12.2 WiFi zaktualizowany do Lollipopa

Niestety, jeszcze nie w Polsce

Dołącz do dyskusji 0

Coraz sprawniej idzie Samsungowi udostępnianie Androida 5.0 Lollipop swoim produktom. Wczoraj zakończyła się w Polsce fala aktualizacji do tej wersji systemu modeli z serii Galaxy Tab S: 8.4 (WiFi i LTE) i 10.5 (WiFi i LTE), a dziś słyszymy o kolejnym produkcie, który otrzymał nowszą wersję oprogramowania. Jest nim Galaxy Note Pro 12.2 w wersji WiFi (SM-P900).

Aktualizacja (OTA) dostępna jest w Holandii i we Francji, więc kwestią czasu jest to, kiedy dotrze do Polski. Bo że na pewno się to stanie – nie mam żadnych wątpliwości. Pierwsi użytkownicy wersji z LTE mogą się cieszyć Lollipopem już od końca kwietnia, kiedy to został udostępniony w pierwszej kolejności na rodzimym, tj. koreańskim, rynku.

Wciąż czekamy na aktualizację do Androida Lollipop dla modeli z serii Galaxy Tab 4 (proces udostępniania „lizaka” dla modelu 8.0 rozpoczął się wczoraj) oraz Galaxy Tab Pro (8.4 i 10.1).

Recenzję Samsunga Galaxy Note Pro 12.2 możecie przeczytać pod tym adresem.

źródło: PhonAndroid

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona