Ważne

Samsung rozpoczął aktualizowanie Galaxy Tab 4 8.0 SM-T335 do Androida 5.1.1

O aktualizacje dla flagowych urządzeń w większości nie musimy się martwić – prędzej czy później (w wielu przypadkach z naciskiem na to drugie) są one udostępniane. Gorzej jest natomiast biorąc pod uwagę sprzęt z niskiej i średniej półki. Ale Samsung pokazuje, że można dać wsparcie także i tego typu produktom, czego idealnym przykładem jest Galaxy Tab 4 8.0.

Właśnie ten model, a dokładniej wersja LTE – Galaxy Tab 4 8.0 SM-T355 – otrzymał dziś Androida w wersji 5.1.1 Lollipop w pierwszym kraju. Na pierwszy ogień poszła Szwajcaria, a na dostępność w kolejnych państwach nie powinniśmy zbyt długo czekać.

Jako że Galaxy Tab 4 8.0 debiutował w sprzedaży z Androidem 4.4 KitKat na pokładzie, jego użytkownicy mogą się spodziewać przede wszystkim powiewu świeżości pod względem interfejsu graficznego (Material Design). Mogą oczekiwać również pomniejszych poprawek błędów, zwiększonej wydajności oraz wprowadzenia nowych funkcji w systemie (w tym nowego ekranu blokady i belki powiadomień).

Kiedy aktualizacja dotrze do Polski? Trudno powiedzieć. Na pewno wkrótce.

źródło: @AdamLange

Komentarze

 • Jacek.P

  A ja nadal nie mam aktualizacji dla mojego Samsunga Galaxy S8.4 WiFi.

  • misiek

   ja w niedziele dostałem aktualizację dla mojego Samsunga Galaxy S8.4 LTE więc może już niedługo dostaniesz :)

 • Grzegorz

  A co SM-T325?

 • Diabeł

  To chyba oznacza,że wszystkie taby 4-generacji od samsunga dostaną 5.1.1.

  • xUkasz852

   Dla Tab 4 prezentuje się to następująco :D

 • xUkasz852

  Tak szczerze to mnie pozytywnie zaskoczyli tą aktualizacją. Mogliby wznowić Lollipopa (5.0.2 i może 5.1.1) dla Ace 4 LTE i byłoby spoko :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona