Ważne

Lollipop dla Samsunga Galaxy Tab S 8.4 WiFi dostępny w Polsce

Dokładnie kilka dni temu pojawił się Android Lollipop dla Samsunga Galaxy Tab S 8.4 w wersji z LTE (SM-T705). Pytaliście wtedy jak długo trzeba będzie czekać na aktualizację dla modelu z WiFi (SM-T700), której jak nie było widać, tak nie było. Do dziś. Okazuje się bowiem, że użytkownicy tego właśnie produktu wreszcie mogą się cieszyć z nowszej wersji oprogramowania.

Paczka waży 894MB i jest dostępna w trybie OTA, zatem bez konieczności podłączania tabletu do komputera. Aktualizacja, poza pomniejszymi poprawkami błędów i nowościami systemowymi, wprowadza przede wszystkim zmiany wizualne – zgodne z Material Design.

Jeśli jesteście posiadaczami Galaxy Tab S 8.4 WiFi weźcie swe tablety w dłoń i sprawdźcie dostępność aktualizacji. Jeśli tablet nie poinformował Was o niej automatycznie, spóbujcie wymusić ręcznie w ustawieniach – Lollipop już powinien tam na Was czekać.

Tym samym Galaxy Tab S 8.4 WiFi jest ostatnim tabletem Samsunga z najwyższej serii, zaktualizowanym do Lollipopa. Wcześniej aktualizacji doczekał się Galaxy Tab S 8.4 LTE, jak również Galaxy Tab S 10.5 LTE i WiFi.

Teraz czekamy na aktualizacje wcześniejszych modeli – w tym Galaxy Tab Pro i Galaxy Tab 4.

Dzięki Mariusz i Bartek!

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona